Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 16. února 2019
svátek má Ljuba.
Hlavní menu
  • ID: 4768
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2018       MS 2017

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3120
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále sk. A: Choceň - Chrudim 2:0

    Ne 04.03. 17:00 Choceň - Chrudim 10:4
    St 07.03. 19:00 Chrudim - Choceň 4:6

    o 3. místo: Světlá n/S - Litomyšl 6b:0b

    Ne 04.03. 17:00 Litomyšl - Světlá n. Sáz. 5:8
    Ne 11.03. 17:00 Světlá n. Sáz. - Litomyšl 8:2

    o 5. místo: Moravská Třebová - Hlinsko 0b:6b

    Ne 26.02. 17:00 Hlinsko - M.Třebová 6:3
    Ne 04.03. 17:00 M.Třebová - Hlinsko 3:5

    SF sk. A: Světlá n/S - Chrudim 1:2

    St 22.02. 18:30 Světlá n. Sáz. - Chrudim 7:2
    Ne 26.02. 17:00 Chrudim - Světlá n. Sáz. 6:5 pp
    St 29.02. 18:30 Světlá n. Sáz. - Chrudim 4:5 np

    SF sk. A: Choceň - Litomyšl 2:0

    St 22.02. 18:30 Choceň - Litomyšl 5:3
    Ne 26.02. 17:00 Litomyšl - Choceň 2:13

    Finále sk. B: ZH Pardubice - Lanškroun 1:2

    Ne 04.03. 18:45 ZH Pardubice - Lanškroun 3:5
    Čt 08.03. 19:00 Lanškroun - ZH Pardubice 4:7
    Ne 11.03. 18:45 ZH Pardubice - Lanškroun 2:3 np

    SF sk. B: ZH Pardubice - Česká Třebová 2:1

    St 22.02. 20:15 ZH Pardubice - Česká Třebová 6:0
    Ne 26.02. 17:00 Česká Třebová - ZH Pardubice 5:3
    Čt 01.03. 18:15 ZH Pardubice - Česká Třebová 4:3

    SF sk. B: Polička - Lanškroun 1:2

    St 22.02. 18:30 Polička - Lanškroun 4:5 pp
    Ne 26.02. 17:00 Lanškroun - Polička 2:6
    St 29.02. 18:30 Polička - Lanškroun 4:8
    Správce soutěže: X X