Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. května 2019
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 4764
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2591
    Týden:
    5
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    finále: Brumov-Bylnice - Uherský Brod, stav série 1:3

    So 17.03. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherský Brod 0:1 np
    Čt 22.03. 18:00 Brumov-Bylnice - Uherský Brod 3:4 pp
    So 24.03. 17:00 Uherský Brod - Brumov-Bylnice 3:4
    Čt 29.03. 18:00 Uherský Brod - Brumov-Bylnice 9:2

    o 3. místo: Kroměříž - Uherský Ostroh, na branky 3:10

    So 17.03. 17:00 Kroměříž - Uherský Ostroh 0:3
    Ne 25.03. 17:00 Uherský Ostroh - Kroměříž 7:3

    semifinále: Brumov-Bylnice - Kroměříž, stav série 3:1

    Čt 01.03. 18:00 Brumov-Bylnice - Kroměříž 5:3
    So 03.03. 17:00 Brumov-Bylnice - Kroměříž 6:2
    Čt 08.03. 18:00 Kroměříž - Brumov-Bylnice 6:5 np
    Ne 11.03. 17:00 Kroměříž - Brumov-Bylnice 1:2

    semifinále: Uh. Ostroh - Uh. Brod, stav série 0:3

    Čt 01.03. 18:00 Uherský Ostroh - Uherský Brod 1:5
    Ne 04.03. 17:00 Uherský Ostroh - Uherský Brod 1:2 pp
    St 07.03. 18:00 Uherský Brod - Uherský Ostroh 2:0

    předkolo: Plumlov - Uherský Brod, stav série 1:2

    Čt 23.02. 19:30 Plumlov - Uherský Brod 4:3 np
    So 25.02. 17:00 Uherský Brod - Plumlov 3:0
    Út 28.02. 17:45 Plumlov - Uherský Brod 4:6

    předkolo: Kroměříž - Uničov, stav série 2:1

    St 22.02. 18:00 Kroměříž - Uničov 5:1
    Ne 26.02. 17:00 Uničov - Kroměříž 7:5
    Út 28.02. 18:00 Kroměříž - Uničov 4:3 pp
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček