Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 4444
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5357
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále Severočeský pohár (Bílina)

    St 13.06. 17:00 Proboštov - Litvínov 0:4 (0:2)

    SEMIFINÁLE

    St 30.05. 17:00 Rumburk - Proboštov 1:3 (0:0)
    St 30.05. 17:00 Litvínov - Strupčice 3:2 (1:1)

    ČTVRTFINÁLE

    Út 08.05. 17:00 Rumburk - Mojžíř 3:2 (0:2)
    Út 08.05. 17:00 Proboštov - Štětí 3:1 (2:1)
    Út 08.05. 17:00 Polerady - Litvínov 1:7 (1:4)
    Út 08.05. 17:00 Strupčice - Klášterec 4:4 np (7:6)

    III. Kolo 2012

    13.04. 17:00 Horní Jiřetín - Litvínov 0:6
    St 18.04. 17:00 Rumburk - Neštěmice 1:0 (1:0)
    St 18.04. 17:00 Modlany - Mojžíř 3:4 (0:2)
    St 18.04. 17:00 Krupka - Proboštov 3:4
    St 18.04. 17:00 Hrobce - Štětí 3:9 (3:5)
    St 18.04. 17:00 Polerady - Louny 4:3 (3:1)
    St 18.04. 17:00 Strupčice - LoKo Chomutov 4:3 (1:0)
    St 18.04. 17:00 Klášterec - Březenecká 2:0

    II.KOLO

    St 28.09. 16:30 Proboštov - Lovosice 4:2
    St 28.09. 16:30 Březenecká - Kadaň 2:2 (5:4p)
    St 28.09. 16:30 Klášterec - Havran Kryry 6:1 (1:1)
    St 28.09. 16:30 Domoušice - LoKo Chomutov 2:4 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Postoloprty - Strupčice 1:9 (1:5)
    St 28.09. 16:30 Spořice - Litvínov 1:6 (0:3)
    St 28.09. 16:30 Ledvice - Horní Jiřetín 2:4 (0:2)
    St 28.09. 16:30 Hrobce - Bezděkov 4:2 (3:0)
    St 28.09. 16:30 Rumburk - Junior Děčín 3:3 (4:3p)
    St 28.09. 16:30 Křešice - Modlany 0:2 (0:2)
    St 28.09. 16:30 Mojžíř - Litoměřice 3:1 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Pokratice - Krupka 3:4
    St 28.09. 16:30 Březiny - Neštěmice 1:7
    St 28.09. 16:30 Velké Březno - Štětí 2:3 (1:1)

    I. KOLO

    St 14.09. 17:00 Střížovice - Velké Březno 0:4
    St 14.09. 17:00 Lom - Ledvice 2:4 (0:3)
    Správce soutěže: X X