Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 4313
  • Návštěvy: 81/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6369
    Týden:
    81
    Dnes:
    7
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále poháru ČMFS

    St 27.05. 17:00 Teplice - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)

    9.kolo

    St 13.05. 18:00 Teplice - Sparta Praha 5:4pk (1:0)
    St 13.05. 18:30 1.FC Slovácko - Slavia Praha 2:1 (0:0)

    8.kolo

    St 06.05. 18:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    Čt 07.05. 18:00 Sparta Praha - Teplice 1:9 (0:0)

    7.kolo

    Ne 00.00. 00:00 - výsledek
    St 22.04. 17:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    St 22.04. 17:30 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    St 22.04. 18:00 Slovan Liberec - Teplice 0:2 (0:0)
    Čt 23.04. 18:00 Slavia Praha - FC Zlín 3:0 (2:0)

    6.kolo

    St 08.04. 18:00 FC Zlín - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    St 08.04. 18:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    Čt 09.04. 17:30 Teplice - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Čt 09.04. 18:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)

    5.kolo

    00.00. 00:00 - výsledek
    St 22.10. 15:30 FC Táborsko - Slavia Praha 0:4 (0:1)
    Út 28.10. 18:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 0:2 (0:0)
    St 29.10. 14:30 Hlavice - Viktoria Plzeň 1:7 (1:3)
    St 29.10. 17:00 Sparta Praha - Bohemians 2:0 (2:0)
    St 29.10. 17:00 1.FC Slovácko - SK Kladno 7:6pk (1:1)
    St 29.10. 17:00 Jablonec - FC Zlín 1:2 (0:2)
    St 29.10. 17:00 Hradec Králové - Teplice 0:1 (0:0)
    Čt 30.10. 14:30 Mutěnice - Baník Ostrava 0:3 (0:1)

    4.kolo

    Út 23.09. 16:30 Fulnek - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    St 24.09. 16:30 Velim - Hlavice 2:4pk (2:2)
    St 24.09. 16:30 Ústí n/L - SK Kladno 1:2 (0:1)
    St 24.09. 16:30 Boskovice - Baník Ostrava 0:7 (0:3)
    St 24.09. 16:30 Mutěnice - České Budějovice 4:0 (0:0)
    St 24.09. 16:30 Opava - Slovan Liberec 2:3 np (2:2)
    St 24.09. 16:30 Uničov - Jablonec 0:2 (0:1)
    St 24.09. 16:30 Karviná - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    St 24.09. 16:30 Olympia HK - Bohemians 1:5 (1:1)
    St 24.09. 16:30 FC Táborsko - Sokolov 2:0 (1:0)
    Čt 25.09. 16:30 Votice - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    Čt 25.09. 16:30 Frýdek-Místek - Sparta Praha 1:4pk (0:0)
    Út 30.09. 16:30 Vyšehrad - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    St 01.10. 16:00 Písek - Teplice 1:4 (1:1)
    St 01.10. 18:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 4:3pk (0:0)
    Út 07.10. 17:00 Jihlava - FC Zlín 2:4pk (1:1)

    3.kolo

    So 02.08. 10:15 Boskovice - Velké Losiny 1:0 (0:0)
    Út 05.08. 17:00 Hranice - Uničov 3:5pk (0:0)
    St 27.08. 17:00 Brumov - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    St 27.08. 17:00 Šardice - Mutěnice 0:5 (0:1)
    Út 02.09. 17:00 Bystrc - Fulnek 0:3 (0:1)
    Út 02.09. 17:00 Hlučín - Karviná 0:3 (0:0)
    Út 02.09. 19:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:3 (0:2)
    St 03.09. 17:00 Velim - Meteor 4:3pk (2:2)
    St 03.09. 17:00 Domažlice - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Hlavice - Mladá Boleslav 5:4pk (2:2)
    St 03.09. 17:00 Dvůr Králové - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Opava - HFK Olomouc 5:4pk (1:1)
    St 03.09. 17:00 Třinec - Sigma Olomouc 0:4 (0:2)
    St 03.09. 17:00 Králův Dvůr - Bohemians 0:3 (0:0)
    St 03.09. 17:00 Olympia HK - Kolín 6:5pk (1:1)
    St 03.09. 17:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 4:2 (3:2)
    St 03.09. 17:00 Mostecký FK - Ústí n/L 0:3pk (1:1)
    St 03.09. 17:00 Hulín - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    St 03.09. 17:00 Řezuz Děčín - Teplice 2:3 (0:3)
    St 03.09. 17:00 Písek - Dukla Praha 6:5pk (0:0)
    St 03.09. 17:00 FC Táborsko - 1.FK Příbram 4:2pk (2:2)
    St 03.09. 17:00 Votice - Vlašim 3:2pk (0:0)
    St 03.09. 17:00 Letohrad - Jablonec 3:4pk (2:2)
    St 03.09. 17:00 Otrokovice - FC Zlín 0:3 (0:2)
    St 03.09. 17:00 Líšeň - Jihlava 0:3 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Velké Meziříčí - České Budějovice 0:4 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Týniště n.O. - Zbrojovka Brno 1:4 (1:4)
    St 03.09. 17:00 Karlovy Vary - Sokolov 4:5pk (1:1)
    Čt 04.09. 17:00 SK Rakovník - Slavia Praha 0:7 (0:4)
    Čt 04.09. 17:00 Turnov - Slovan Liberec 0:3 (0:0)
    Út 09.09. 17:00 Hořovicko - SK Kladno 1:2 (0:0)

    2.kolo

    Út 22.07. 17:00 Frenštát - Fulnek 0:4 (0:1)
    St 23.07. 17:00 Bystřice p.H. - Třinec 0:3 (0:2)
    So 26.07. 11:00 Litvínov - Mostecký FK 0:1pk (0:0)
    So 26.07. 17:00 Líšeň - Znojmo 4:3pk (1:1)
    So 26.07. 17:00 Šardice - Břeclav 2:1 (2:1)
    So 26.07. 17:00 Boskovice - Kroměříž 3:1pk (1:1)
    So 26.07. 17:00 Orlová - Karviná 0:1 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Protivanov - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Hranice - Konice 3:0 (1:0)
    So 26.07. 17:00 Třebíč - Jihlava 1:4 (1:2)
    So 26.07. 17:00 Prachatice - Dukla Praha 1:2 (1:1)
    So 26.07. 17:00 Chomutov - Ústí n/L 4:5pk (0:0)
    Ne 27.07. 10:15 Slavičín - Hulín 6:7pk (2:2)
    Ne 27.07. 10:15 Hořovicko - Sparta Krč 4:3pk (0:0)
    Ne 27.07. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 3:2pk (1:1)
    Ne 27.07. 10:15 Olympia HK - Převýšov 3:0 (1:0)
    Ne 27.07. 17:00 Velké Losiny - Zábřeh 2:0 (2:0)
    Ne 27.07. 17:00 Rapid Plzeň - Sokolov 0:9 (0:2)
    Ne 27.07. 17:00 Bavorovice - FC Táborsko 1:6 (0:1)
    Ne 27.07. 17:00 Toužim - SK Rakovník 1:4 (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Šumperk - Uničov 2:4 (2:2)
    Ne 27.07. 17:00 Chrudim - Letohrad 3:4pk (2:2)
    Ne 27.07. 17:00 Turnov - Náchod 2:1 (1:0)
    Ne 27.07. 17:00 Holice - Dvůr Králové 2:3 (2:1)
    Ne 27.07. 17:00 Val. Meziříčí - Otrokovice 4:5pk (2:2)
    Ne 27.07. 17:00 Řezuz Děčín - Nový Bor 4:0 (2:0)
    Ne 27.07. 17:00 Domažlice - Vejprnice 4:1 (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 RMSK Cidlina - Hlavice 2:3 (1:2)
    Ne 27.07. 17:00 Tachov - Karlovy Vary 2:3 (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Ústí n.O. - Týniště n.O. 7:8pk (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Havířov - Vítkovice 0:5 (0:4)
    Ne 27.07. 17:00 Rýmařov - Hlučín 1:4 (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Rousínov - Bystrc 3:4pk (0:0)
    Ne 27.07. 17:00 Rájec - Mutěnice 0:1 (0:1)
    Ne 27.07. 17:00 Provodov - Brumov 1:2 (1:0)
    Ne 27.07. 17:00 Vyškov - 1.FC Slovácko 0:4 (0:1)
    Ne 27.07. 17:00 Zápy - Velim 2:3 (1:0)
    Ne 27.07. 17:00 Česká Lípa - Bohemians 1905 1:2 (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Čelákovice - Kolín 0:1 (0:0)
    Ne 27.07. 17:00 Vltavín - Votice 4:5pk (0:0)
    Ne 27.07. 17:00 Klatovy - Vyšehrad 0:2 (0:1)
    Ne 27.07. 17:00 Kunice - Písek 3:4pk (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Třeboň - Vlašim 0:3 (0:1)
    Ne 27.07. 17:00 Živanice - Hradec Králové 2:3 (1:2)
    Ne 27.07. 17:00 Meteor - Čáslav 5:4pk (2:2)
    Ne 27.07. 17:00 Velké Karlovice - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    Út 05.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Opava 2:4 (0:0)

    1.kolo

    00.00. 00:00 - výsledek
    00.00. 00:00 - výsledek
    Ne 20.07. 17:00 Zápy - Český Brod 5:0 (0:0)
    Ne 20.07. 17:00 Rapid Plzeň - Strakonice 5:2 (2:0)
    Ne 20.07. 17:00 Cholupice - Hořovicko 1:3 (1:2)
    Ne 20.07. 17:00 Český Dub - RMSK Cidlina 0:4 (0:2)
    Ne 20.07. 17:00 Olympia HK - Pardubice 6:3 (2:0)
    Ne 20.07. 17:00 Mar. Lázně - Domažlice 1:2 (0:1)
    Ne 20.07. 17:00 Řezuz Děčín - Brozany 2:0 (1:0)
    Ne 20.07. 17:00 Háj ve Slezsku - Dolní Benešov 2:1 (2:1)
    Ne 20.07. 17:00 Jesenec - Protivanov 1:3 (1:0)
    Ne 20.07. 17:00 Dubňany - Šardice 0:3 (0:3)
    Ne 20.07. 17:00 Ždírec n.D. - Třebíč 3:4pk (2:2)
    Ne 20.07. 17:00 Světlá n.S. - Velké Meziříčí 0:2 (0:0)
    Ne 20.07. 17:00 Česká Lípa - Ovčáry 1:0 (0:0)
    St 23.07. 17:00 Provodov - Napajedla 2:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]