Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 15. října 2019
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 2884
  • Návštěvy: 109/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6828
    Týden:
    109
    Dnes:
    16
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    10.kolo

    Út 13.05. 17:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:1pk (0:0)

    9.kolo

    St 07.05. 17:00 Sparta Praha - Bohemians 1:0 (0:0)
    St 07.05. 20:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)

    8.kolo

    St 30.04. 17:00 Bohemians - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    Čt 01.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 2:2 (1:2)

    7.kolo

    St 16.04. 17:00 Bohemians - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    St 16.04. 17:00 Slovan Liberec - Třinec 2:2 (1:1)
    St 16.04. 18:00 Sparta Praha - HFK Olomouc 3:1 (1:0)
    St 16.04. 19:30 Zbrojovka Brno - Jablonec 2:1 (1:0)

    6.kolo

    St 09.04. 16:30 HFK Olomouc - Sparta Praha 1:2 (1:0)
    St 09.04. 16:30 Třinec - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
    St 09.04. 16:45 Viktoria Žižkov - Bohemians 1:1 (1:0)
    St 09.04. 18:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)

    5.kolo

    St 10.10. 15:30 Chomutov - HFK Olomouc 0:3 (0:0)
    St 10.10. 15:30 Fulnek - Slovan Liberec 1:2p (1:1)
    St 10.10. 15:30 Frýdek-Místek - Jablonec 1:2 (0:1)
    Út 16.10. 15:00 Třinec - Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
    St 31.10. 14:00 Bohemians - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    St 31.10. 17:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    St 31.10. 18:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Líšeň - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)

    4.kolo

    Čt 00.00. 00:00 - 5:3 (0:3)
    St 26.09. 16:00 Třinec - 1.FC Slovácko 1:0p (0:0)
    St 26.09. 16:30 Bohemians - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    St 26.09. 16:30 Náchod - Viktoria Žižkov 1:4 (1:1)
    St 26.09. 16:30 Břeclav - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    St 26.09. 16:30 Hvězda Cheb - České Budějovice 0:1 (0:1)
    St 26.09. 16:30 Chomutov - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    St 26.09. 16:30 HFK Olomouc - Teplice 2:1 (0:1)
    St 26.09. 16:30 Rýmařov - Slovan Liberec 0:4 (0:3)
    St 26.09. 16:30 Konice - Fulnek 1:3 (0:3)
    St 26.09. 16:30 Frýdek-Místek - Karviná 2:1 (0:1)
    St 26.09. 16:30 Třeboň - Jablonec 0:2 (0:1)
    St 26.09. 16:30 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    St 26.09. 18:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    Čt 27.09. 16:00 Dukla Praha - Sparta Praha 1:3 (1:2)
    Čt 27.09. 16:30 Kolín - Mladá Boleslav 0:4 (0:0)
    Čt 11.10. 16:00 Líšeň - Slavia Praha 4:3 (2:1)

    3.kolo

    St 15.08. 17:00 Žďár n.Sázavou - Jihlava 2:3 (1:2)
    Út 21.08. 17:00 Orlová - Karviná 0:3 (0:1)
    Út 28.08. 17:00 Konice - Sigma Olomouc 1:0p (0:0)
    Út 28.08. 17:00 Rýmařov - Opava 3:2 (1:1)
    St 29.08. 17:00 Líšeň - Znojmo 2:1 (0:1)
    Út 04.09. 17:00 Třeboň - Písek 3:0 (1:0)
    Út 04.09. 17:00 Náchod - Letohrad 1:0p (0:0)
    St 05.09. 17:00 Klatovy - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
    St 05.09. 17:00 Živanice - Hradec Králové 1:3 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Čáslav - Slovan Liberec 0:2 (0:2)
    St 05.09. 17:00 Dobrovice - Kolín 1:2 (0:0)
    St 05.09. 17:00 Libiš - Mladá Boleslav 1:5 (1:5)
    St 05.09. 17:00 Vyšehrad - Dukla Praha 0:3 (0:0)
    St 05.09. 17:00 Břeclav - Bystrc 1:0 (0:0)
    St 05.09. 17:00 Mutěnice - Zbrojovka Brno 3:4 (1:3)
    St 05.09. 17:00 Nový Bor - Hvězda Cheb 0:2 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Horažďovice - České Budějovice 0:1 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
    St 05.09. 17:00 Chomutov - Vejprnice 4:0 (0:0)
    St 05.09. 17:00 Vilémov - Teplice 0:4 (0:2)
    St 05.09. 17:00 Kroměříž - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    St 05.09. 17:00 Uničov - 1.FC Slovácko 0:3 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Velké Karlovice - Slavia Praha 0:4 (0:3)
    St 05.09. 17:00 Sokolov - Sparta Praha 1:5 (0:2)
    St 05.09. 17:00 Fulnek - Vítkovice 5:3 (3:2)
    Čt 06.09. 17:00 Vlašim - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    Čt 06.09. 17:00 Dvůr Králové - Bohemians 1905 1:4 (1:3)
    Čt 06.09. 17:00 Varnsdorf - Mostecký FK 0:3 (0:2)
    Čt 06.09. 17:00 Nový Bydžov B - Jablonec 0:7 (0:1)
    St 12.09. 17:00 Třinec - Zlín 2:1p (1:1)
    St 12.09. 17:00 Sparta Krč - 1.FK Příbram 1:3 (1:1)
    St 19.09. 16:30 Bohemians - SK Kladno 2:1p (0:0)

    2.kolo

    Út 24.07. 17:00 Havířov - Opava 1:2 (0:1)
    St 25.07. 17:00 Protivanov - 1.FC Slovácko 0:4 (0:3)
    Čt 26.07. 18:00 Vltavín - Vlašim 0:1 (0:1)
    27.07. 17:00 Písek - Táborsko 2:0 (0:0)
    So 28.07. 17:00 Velké Karlovice - Bystřice p.H. 4:2 (1:1)
    So 28.07. 17:00 Slavičín - Třinec 0:5 (0:3)
    So 28.07. 17:00 Holice - Letohrad 0:4 (0:1)
    So 28.07. 17:00 Čelákovice - Kolín 2:4 (2:1)
    So 28.07. 17:00 Votice - Bohemians 2:4
    So 28.07. 17:00 Libiš - Český Brod 4:1
    So 28.07. 17:00 Konice - Zábřeh 1:0 (1:0)
    So 28.07. 17:00 Třebíč - Jihlava 1:4 (0:1)
    So 28.07. 17:00 Dolní Benešov - Vítkovice 0:1 (0:1)
    So 28.07. 17:00 Blansko - Mutěnice 0:2 (0:2)
    So 28.07. 17:00 Hulín - Kroměříž 1:2 (0:2)
    Ne 29.07. 10:15 Admira Praha - Čáslav 0:4 (0:1)
    Ne 29.07. 10:30 Boskovice - Břeclav 0:3 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 0:2 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Velké Losiny - Uničov 1:2pk
    Ne 29.07. 17:00 Bohuslavice - Orlová 1:3
    Ne 29.07. 17:00 Rousínov - HFK Olomouc 0:2
    Ne 29.07. 17:00 Otrokovice - Fulnek 0:3 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 1:2 (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Králův Dvůr - Sparta Krč 0:3 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Karviná - Hlučín 2:1pk
    Ne 29.07. 17:00 Ovčáry - Vyšehrad 0:3
    Ne 29.07. 17:00 Meteor - Dukla Praha 0:3
    Ne 29.07. 17:00 Hrušovany - Bystrc 0:3
    Ne 29.07. 17:00 Strakonice - 1.FK Příbram 0:5 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Horažďovice - Prachatice 2:1pk
    Ne 29.07. 17:00 Jankov - Třeboň 3:4 (2:0)
    Ne 29.07. 17:00 Rapid Plzeň - Klatovy 2:3
    Ne 29.07. 17:00 Vejprnice - Blšany 2:1 (2:0)
    Ne 29.07. 17:00 SK Rakovník - Hvězda Cheb 0:4
    Ne 29.07. 17:00 Vyškov - Líšeň 1:2pk (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Vilémov - Ústí n/L 1:0pk (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Chomutov - Karlovy Vary 2:1pk (1:1)
    Ne 29.07. 17:00 Česká Lípa - Nový Bor 2:5 (0:3)
    Ne 29.07. 17:00 Týniště n.O. - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Nový Bydžov B - Trutnov 2:1
    Ne 29.07. 17:00 Živanice - Pardubice 2:0
    Ne 29.07. 17:00 Dvůr Králové - Velim 2:1pk (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Převýšov - Náchod 1:2
    Ne 29.07. 17:00 Turnov - Dobrovice 0:1
    Ne 29.07. 17:00 Brozany - Varnsdorf 0:4 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Rájec - Znojmo 0:1 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Domažlice - Sokolov 0:2 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Vidnava - Rýmařov 2:4

    1.kolo

    So 21.07. 17:00 Protivanov - Hranice 2:0 (2:0)
    Ne 22.07. 17:00 Meteor - MK Louny 3:2
    Ne 22.07. 17:00 Havlíčkův Brod - Velké Meziříčí 3:2
    Ne 22.07. 17:00 Provodov - Hulín 0:2
    Ne 22.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov 1:5
    Ne 22.07. 17:00 Nový Jičín - Frenštát 1:0
    Ne 22.07. 17:00 Živanice - Choceň 3:0
    Ne 22.07. 17:00 Nový Bydžov B - Chrudim 4:1
    Ne 22.07. 17:00 Česká Lípa - Motorlet Praha 2:1
    Ne 22.07. 17:00 Vilémov - Litvínov 4:0
    Ne 22.07. 17:00 Chodov - Vejprnice 1:3
    Ne 22.07. 17:00 Rapid Plzeň - Doubravka 3:2 (1:2)
    Ne 22.07. 17:00 Vidnava - Jankov 0:2
    Ne 22.07. 17:00 Semice - Libiš 2:3
    Ne 22.07. 17:00 Vsetín - Velké Karlovice 1:2 (0:1)
    Správce soutěže: X X