Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 2432
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3453
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINALE

    St 15.06. 17:00 Lovosice - Kadaň 2:1

    SEMIFINALE

    St 01.06. 17:00 Lovosice - Neštěmice 6:5 np (0:0)
    St 01.06. 17:00 Kadaň - Louny 3:1 (0:0)

    ČTVRTFINALE

    St 11.05. 17:00 Junior Děčín - Lovosice 1:3
    St 11.05. 17:00 Neštěmice - Modlany 5:1 (0:0)
    St 11.05. 17:00 Proboštov - Kadaň 1:3 (1:1)
    St 11.05. 17:00 Louny - Žatec 5:1 (2:0)

    3.kolo

    St 20.04. 17:00 Modlany - Oldřichov 4:0 (1:0)
    St 20.04. 17:00 Krupka - Neštěmice 2:5 (1:2)
    St 20.04. 17:00 Modrá - Lovosice 0:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Junior Děčín - Litoměřice 5:0 (2:0)
    St 20.04. 17:00 Kadaň - LoKo Chomutov 4:3 p (1:1)
    St 20.04. 17:00 Louny - Souš 4:0 (1:0)
    St 20.04. 17:00 Žatec - Blšany 4:1 (1:1)
    St 20.04. 17:00 Proboštov - Horní Jiřetín 2:1 (1:1)

    2.Kolo

    Čt 28.10. 15:30 Junior Děčín - Střekov 5:0 (2:0)
    Čt 28.10. 15:30 Ledvice - Žatec 0:1 (0:1)
    Čt 28.10. 15:30 Dobroměřice - Souš 2:5
    Čt 28.10. 15:30 Strupčice - Louny 1:3 (0:2)
    Čt 28.10. 15:30 Meziboří - LoKo Chomutov 1:5 (0:3)
    Čt 28.10. 15:30 Klášterec - Kadaň 1:3 (1:0)
    Čt 28.10. 15:30 Bílina - Horní Jiřetín 2:3
    Čt 28.10. 15:30 Jílové - Proboštov 2:3 np (1:2)
    Čt 28.10. 15:30 Oldřichov - Štětí 4:1
    Čt 28.10. 15:30 Modlany - Bezděkov 4:1
    Čt 28.10. 15:30 Rumburk - Neštěmice 1:2 (1:1)
    Čt 28.10. 15:30 Střížovice - Krupka 1:7
    Čt 28.10. 15:30 Polerady - Lovosice 0:3 (0:1)
    Čt 28.10. 15:30 Mojžíř - Modrá 1:3 (0:1)
    Čt 28.10. 15:30 Březiny - Litoměřice 2:4
    Čt 28.10. 15:30 Ervěnice - Blšany 2:4 (0:2)

    1.Kolo

    St 15.09. 17:00 Malé Žernoseky - Polerady 3:5 np (3:3)
    St 15.09. 17:00 Střížovice - Košťany 3:2 (1:2)
    Správce soutěže: X X