Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 9. srpna 2020
svátek má Roman.
Hlavní menu
  • ID: 15036
  • Návštěvy: 925/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1828
    Týden:
    925
    Dnes:
    61
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.kolo

    Út 11.08. 17:30 Frenštát - Dolní Benešov
    Út 11.08. 17:30 HFK Olomouc - Rosice
    14.08. 18:00 Soběslav - Táborsko
    So 15.08. 10:15 Motorlet Praha - Meteor
    So 15.08. 10:15 Dvůr Králové - Ústí n.O.
    So 15.08. 10:15 Kolín - Pardubice
    So 15.08. 10:15 Lhota p. L. - Chlumec n. C.
    So 15.08. 10:15 Slaný - Hostouň
    So 15.08. 10:15 Brandýs - Domažlice
    So 15.08. 10:15 SK Kladno - Benešov
    So 15.08. 10:15 Libiš - Vltavín
    So 15.08. 10:30 Mar. Lázně - Karlovy Vary
    So 15.08. 10:30 Kosmonosy - Aritma Praha
    So 15.08. 14:30 Chomutov - Povltavská FA
    So 15.08. 16:00 Březová - Zbuzany
    So 15.08. 17:00 Srbice - Sokolov
    So 15.08. 17:00 ČLU Beroun - Viktoria Žižkov
    So 15.08. 17:00 Velvary - Dobříš
    So 15.08. 17:00 Náchod - Hradec Králové
    So 15.08. 17:00 Velké Hamry - Vlašim
    So 15.08. 17:00 Vysoké Mýto - Zápy
    So 15.08. 17:00 Souš - Králův Dvůr
    So 15.08. 17:00 Český Brod - Písek
    So 15.08. 17:00 Letohrad - Chrudim
    Ne 16.08. 17:00 Sedlčany - Vyšehrad
    Út 25.08. 17:30 Tasovice - Znojmo
    St 26.08. 17:30 Olešnice - Uničov
    St 26.08. 17:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí
    St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava
    St 26.08. 17:30 Rýmařov - Prostějov
    St 26.08. 17:30 Hranice - Blansko
    St 26.08. 17:30 Humpolec - Vrchovina
    St 26.08. 17:30 Dětmarovice - Hlučín
    St 26.08. 17:30 Nový Jičín - Petřkovice
    St 26.08. 17:30 Slavičín - Třinec
    St 26.08. 17:30 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek
    St 26.08. 17:30 Hlubina - Vítkovice
    St 26.08. 17:30 Skaštice - Vyškov
    St 26.08. 17:30 Strání - Kroměříž
    St 26.08. 17:30 Lanžhot - Líšeň
    St 26.08. 18:00 Admira Praha - Dukla Praha
    St 26.08. 18:00 Komárov - Ústí n/L
    St 26.08. 18:00 Přepeře - Varnsdorf
    Správce soutěže: Petr Holoubek
     . : Musíš chodit se zavřenou pusou. Jinak ti ten prův...
    20:13  09.08. 2020
     . : Morava? Kde to je? Snad východní Čechy!!!!! Už si...
    18:28  04.08. 2020
     . : Ptáš se slepýho a hluchýho.
    08:35  28.07. 2020
     . : Proč stále není zveřejněna moravská část molcupu?
    18:14  27.07. 2020