Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 14825
  • Návštěvy: 140/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    362
    Týden:
    140
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Club Bruggy - Charleroi 0:1 (0:0)
    So 08.08. 19:00 Antverpy - Mouscron 1:1 (0:0)
    So 08.08. 19:00 St. Lutych - Cercle Bruggy 1:0 (0:0)
    Ne 09.08. 13:30 St. Truiden - Gent 2:1 (1:1)
    Ne 09.08. 16:00 Waregem - Genk 1:2 (1:0)
    Ne 09.08. 18:15 Mechelen - Anderlecht 2:2 (0:0)
    Ne 09.08. 20:45 Kortrijk - Waasland 1:3 (0:1)
    Po 10.08. 19:00 Oostende - Beerschot AC 1:2 (0:1)
    Po 10.08. 19:00 Leuven - Eupen 1:1 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 1 1 0 0 3:1 3 3
    2. web > 1 1 0 0 2:1 3 3
    3. web > 1 1 0 0 2:1 3 0
    4. web > 1 1 0 0 2:1 3 3
    5. web > 1 1 0 0 1:0 3 0
    6. web > 1 1 0 0 1:0 3 3
    7. 1 0 1 0 2:2 1 -2
    8. web > 1 0 1 0 2:2 1 1
    9. web > 1 0 1 0 1:1 1 1
    10. web > 1 0 1 0 1:1 1 -2
    11. web > 1 0 1 0 1:1 1 1
    12. 1 0 1 0 1:1 1 -2
    13. web > 1 0 0 1 1:2 0 -3
    14. web > 1 0 0 1 1:2 0 -3
    15. web > 1 0 0 1 1:2 0 0
    16. web > 1 0 0 1 0:1 0 0
    17. web > 1 0 0 1 0:1 0 -3
    18. web > 1 0 0 1 1:3 0 -3

    2.kolo

    14.08. 19:00 Mouscron - Mechelen
    So 15.08. 16:30 Genk - Leuven
    So 15.08. 19:00 Gent - Kortrijk
    So 15.08. 19:00 Charleroi - Oostende
    Ne 16.08. 13:30 Cercle Bruggy - Antverpy
    Ne 16.08. 16:00 Eupen - Club Bruggy
    Ne 16.08. 16:00 Beerschot AC - Waregem
    Ne 16.08. 18:15 Anderlecht - St. Truiden
    Po 17.08. 19:00 Waasland - St. Lutych
    Správce soutěže: Antonín Kohout