Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 17. září 2019
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 14590
  • Návštěvy: 166/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    824
    Týden:
    166
    Dnes:
    7
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    2.kolo

    Čt 29.08. 18:00 Qarabağ - Linfield 2:1 (1:0)
    Čt 29.08. 18:45 Riga FC - FC Kodaň 1:0 (0:0)
    Čt 29.08. 19:00 Bnei Yehuda - Malmö 0:1 (0:1)
    Čt 29.08. 19:00 AIK Stockholm - Celtic 1:4 (1:2)
    Čt 29.08. 19:00 BATE Borisov - Astana 2:0 (1:0)
    Čt 29.08. 19:00 Molde - Partizan 1:1 (0:0)
    Čt 29.08. 19:00 Zarja Luhansk - Esp. Barcelona 2:2 (0:1)
    Čt 29.08. 19:00 PAOK Soluň - Slovan Bratislava 3:2 (0:1)
    Čt 29.08. 19:00 Apollon Limassol - PSV Eindhoven 0:4 (0:0)
    Čt 29.08. 19:15 Spartak M. - Braga 1:2 (0:2)
    Čt 29.08. 19:30 Beer Sheva - Feyenoord 0:3 (0:0)
    Čt 29.08. 19:30 Trabzonspor - AEK Atény 0:2 (0:2)
    Čt 29.08. 20:00 Antverpy - Alkmaar 1:4 pp (1:1)
    Čt 29.08. 20:00 Ferencvárosi - FK Süduva 4:2 (2:1)
    Čt 29.08. 20:00 Dudelange - Ararat-Armenia 3:1 np (2:1)
    Čt 29.08. 20:00 Rijeka - Gent 1:1 (1:1)
    Čt 29.08. 20:15 Maribor - Ludogorets 2:2 (0:2)
    Čt 29.08. 20:30 Eint. Frankfurt - Strasbourg 3:0 (1:0)
    Čt 29.08. 20:45 Rangers - Legia Varšava 1:0 (0:0)
    Čt 29.08. 20:45 Wolverhampton - FC Turín 2:1 (1:0)
    Čt 29.08. 21:00 Guimaraes - FCSB 1:0 (0:0)

    4.předkolo - 1.zápasy

    Čt 22.08. 16:00 Astana - BATE Borisov 3:0 (2:0)
    Čt 22.08. 17:00 Ararat-Armenia - Dudelange 2:1 (1:0)
    Čt 22.08. 19:00 Malmö - Bnei Yehuda 3:0 (2:0)
    Čt 22.08. 19:00 FK Süduva - Ferencvárosi 0:0 (0:0)
    Čt 22.08. 19:30 Ludogorets - Maribor 0:0 (0:0)
    Čt 22.08. 19:30 Feyenoord - Beer Sheva 3:0 (1:0)
    Čt 22.08. 19:45 FC Kodaň - Riga FC 3:1 (1:1)
    Čt 22.08. 20:00 Legia Varšava - Rangers 0:0 (0:0)
    Čt 22.08. 20:00 AEK Atény - Trabzonspor 1:3 (1:2)
    Čt 22.08. 20:30 PSV Eindhoven - Apollon Limassol 3:0 (0:0)
    Čt 22.08. 20:30 Alkmaar - Antverpy 1:1 (0:1)
    Čt 22.08. 20:30 FCSB - Guimaraes 0:0 (0:0)
    Čt 22.08. 20:30 Strasbourg - Eint. Frankfurt 1:0 (1:0)
    Čt 22.08. 20:30 Gent - Rijeka 2:1 (0:1)
    Čt 22.08. 20:45 Linfield - Qarabağ 3:2 (2:1)
    Čt 22.08. 20:45 Braga - Spartak M. 1:0 (0:0)
    Čt 22.08. 20:45 Celtic - AIK Stockholm 2:0 (0:0)
    Čt 22.08. 21:00 Partizan - Molde 2:1 (1:1)
    Čt 22.08. 21:00 Esp. Barcelona - Zarja Luhansk 3:1 (0:1)
    Čt 22.08. 21:00 FC Turín - Wolverhampton 2:3 (0:1)
    Čt 22.08. 21:00 Slovan Bratislava - PAOK Soluň 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]