Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 14569
  • Návštěvy: 14/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    997
    Týden:
    14
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    3.předkolo - odvety

    Út 13.08. 18:00 FC Kalju - Dudelange 0:1 (0:0)
    Út 13.08. 20:45 Linfield - Sutjeska FK 3:2 (2:1)
    Út 13.08. 21:00 Dundalk - Slovan Bratislava 1:3 (0:2)
    St 14.08. 18:00 Atromitos - Legia Varšava 0:2 (0:1)
    St 14.08. 18:00 FC Saburtalo - Ararat-Armenia 0:2 (0:1)
    St 14.08. 18:00 Guimaraes - Ventspils 6:0 (1:0)
    Čt 15.08. 18:00 HJK Helsinki - Riga FC 2:2 (1:0)
    Čt 15.08. 18:30 Dinamo Tbilisi - Feyenoord 1:1 (0:0)
    Čt 15.08. 18:45 Spartak M. - Thun 2:1 (0:1)
    Čt 15.08. 19:00 Bnei Yehuda - Neftçi 2:1 (1:0)
    Čt 15.08. 19:00 Apollon Limassol - Austria Vídeň 3:1 (1:1)
    Čt 15.08. 19:00 BATE Borisov - Žel.Sarajevo 0:0 (0:0)
    Čt 15.08. 19:00 Malatyaspor - Partizan 1:0 (1:0)
    Čt 15.08. 19:00 Mladá Boleslav - FCSB 0:1 (0:0)
    Čt 15.08. 19:00 Soligorsk - FC Turín 1:1 (0:0)
    Čt 15.08. 19:00 Zarja Luhansk - CSKA Sofia 1:0 (0:0)
    Čt 15.08. 19:00 FK Süduva - Maccabi Tel-Aviv 2:1 (2:0)
    Čt 15.08. 19:00 AIK Stockholm - Sheriff 1:1 (0:0)
    Čt 15.08. 19:30 New Saints - Ludogorets 0:4 (0:2)
    Čt 15.08. 19:30 Beer Sheva - Norrköping 3:1 (0:0)
    Čt 15.08. 19:30 Trabzonspor - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    Čt 15.08. 20:00 AEK Atény - Uni. Craiova 1:1 (1:0)
    Čt 15.08. 20:00 Valletta - Astana 0:4 (0:2)
    Čt 15.08. 20:00 Zrinjski - Malmö 1:0 (0:0)
    Čt 15.08. 20:00 PSV Eindhoven - Haugesund 0:0 (0:0)
    Čt 15.08. 20:00 Viktoria Plzeň - Antverpy 2:1 pp (1:0)
    Čt 15.08. 20:30 Strasbourg - Loko Plovdiv 1:0 (1:0)
    Čt 15.08. 20:30 Eint. Frankfurt - Vaduz 1:0 (1:0)
    Čt 15.08. 20:30 Gent - Larnaca 3:0 (0:0)
    Čt 15.08. 20:30 Aris Soluň - Molde 3:1 pp (3:0)
    Čt 15.08. 20:30 Alkmaar - Mariupol 4:0 (2:0)
    Čt 15.08. 20:45 Braga - Bröndby 3:1 (2:0)
    Čt 15.08. 20:45 Aberdeen - Rijeka 0:2 (0:2)
    Čt 15.08. 20:45 Wolverhampton - Pyunik 4:0 (0:0)
    Čt 15.08. 20:45 Rangers - Midtjylland 3:1 (2:0)
    Čt 15.08. 21:00 Esp. Barcelona - Luzern 3:0 (3:0)

    3.předkolo - 1.zápasy

    Út 06.08. 17:00 Ararat-Armenia - FC Saburtalo 1:2 (1:0)
    Út 06.08. 18:00 Riga FC - HJK Helsinki 1:1 (0:1)
    Út 06.08. 20:15 Sutjeska FK - Linfield 1:2 (1:1)
    St 07.08. 20:15 Slovan Bratislava - Dundalk 1:0 (0:0)
    Čt 08.08. 16:00 Astana - Valletta 5:1 (3:0)
    Čt 08.08. 17:30 Larnaca - Gent 1:1 (0:1)
    Čt 08.08. 18:00 Pyunik - Wolverhampton 0:4 (0:2)
    Čt 08.08. 18:00 Sparta Praha - Trabzonspor 2:2 (1:0)
    Čt 08.08. 18:15 Uni. Craiova - AEK Atény 0:2 (0:0)
    Čt 08.08. 18:30 Bröndby - Braga 2:4 (1:2)
    Čt 08.08. 18:45 Ventspils - Guimaraes 0:3 (0:1)
    Čt 08.08. 19:00 Neftçi - Bnei Yehuda 2:2 (1:2)
    Čt 08.08. 19:00 Mariupol - Alkmaar 0:0 (0:0)
    Čt 08.08. 19:00 Haugesund - PSV Eindhoven 0:1 (0:1)
    Čt 08.08. 19:00 Thun - Spartak M. 2:3 (0:2)
    Čt 08.08. 19:00 Molde - Aris Soluň 3:0 (2:0)
    Čt 08.08. 19:00 Malmö - Zrinjski 3:0 (1:0)
    Čt 08.08. 19:00 Sheriff - AIK Stockholm 1:2 (0:2)
    Čt 08.08. 19:30 Maccabi Tel-Aviv - FK Süduva 1:2 (0:1)
    Čt 08.08. 19:30 Ludogorets - New Saints 5:0 (3:0)
    Čt 08.08. 19:30 Antverpy - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    Čt 08.08. 19:30 Feyenoord - Dinamo Tbilisi 4:0 (1:0)
    Čt 08.08. 19:30 Loko Plovdiv - Strasbourg 0:1 (0:1)
    Čt 08.08. 19:30 CSKA Sofia - Zarja Luhansk 1:1 (1:1)
    Čt 08.08. 19:45 Žel.Sarajevo - BATE Borisov 1:2 (0:1)
    Čt 08.08. 20:00 Dudelange - FC Kalju 3:1 (2:1)
    Čt 08.08. 20:00 Midtjylland - Rangers 2:4 (0:1)
    Čt 08.08. 20:00 Rijeka - Aberdeen 2:0 (0:0)
    Čt 08.08. 20:00 Norrköping - Beer Sheva 1:1 (0:0)
    Čt 08.08. 20:30 FCSB - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    Čt 08.08. 20:30 Vaduz - Eint. Frankfurt 0:5 (0:3)
    Čt 08.08. 20:30 Austria Vídeň - Apollon Limassol 1:2 (1:1)
    Čt 08.08. 21:00 Legia Varšava - Atromitos 0:0 (0:0)
    Čt 08.08. 21:00 Partizan - Malatyaspor 3:1 (1:0)
    Čt 08.08. 21:00 Luzern - Esp. Barcelona 0:3 (0:1)
    Čt 08.08. 21:00 FC Turín - Soligorsk 5:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]