Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. prosince 2019
svátek má Radana, Radan.
Hlavní menu
  • ID: 14457
  • Návštěvy: 22/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    981
    Týden:
    22
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    2.předkolo - odvety

    Út 30.07. 17:45 FK Süduva - Tre Penne 5:0 (3:0)
    Út 30.07. 17:45 Lincoln Red Imps - Ararat-Armenia 1:2 (0:1)
    Út 30.07. 17:55 Dudelange - FK Škendija 1:1 (0:0)
    Út 30.07. 18:00 Feronikeli - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
    St 31.07. 20:45 Čukarički - Molde 1:3 (0:2)
    Čt 01.08. 16:00 Ordabasy - Mladá Boleslav 2:3 (1:2)
    Čt 01.08. 16:00 Astana - FC Coloma 4:1 (1:1)
    Čt 01.08. 16:30 Almaty - Beer Sheva 1:1 (1:0)
    Čt 01.08. 17:00 Viitorul - Gent 2:1 (0:1)
    Čt 01.08. 18:00 KuPS Kuopio - Legia Varšava 0:0 (0:0)
    Čt 01.08. 18:00 Zarja Luhansk - Podgorica 1:0 (1:0)
    Čt 01.08. 18:15 Uni. Craiova - Honvéd 1:0 np (0:0)
    Čt 01.08. 18:30 Häcken - Alkmaar 0:3 (0:1)
    Čt 01.08. 18:30 Levski Sofia - Larnaca 0:4 (0:2)
    Čt 01.08. 18:30 Riga FC - Piast Gliwice 2:1 (1:1)
    Čt 01.08. 18:30 Debreceni - FC Turín 1:4 (0:2)
    Čt 01.08. 19:00 AEL Limassol - Aris Soluň 0:1 (0:1)
    Čt 01.08. 19:00 Jablonec - Pyunik 0:0 (0:0)
    Čt 01.08. 19:00 Vaduz - MOL Fehérvár 2:0 pp (1:0)
    Čt 01.08. 19:00 Sheriff - Tirana 1:1 (0:1)
    Čt 01.08. 19:00 Dinamo Tbilisi - FK Qäbälä 3:0 (0:0)
    Čt 01.08. 19:00 Malmö - Domžale 3:2 (2:2)
    Čt 01.08. 19:00 KÍ Klaksvík - Luzern 0:1 (0:1)
    Čt 01.08. 19:00 Liepaja - Norrköping 0:1 (0:0)
    Čt 01.08. 19:00 Atromitos - Dunajská Streda 3:2 (2:0)
    Čt 01.08. 19:00 Apollon Limassol - Shamrock Rovers 3:1 pp (2:1)
    Čt 01.08. 19:00 Neftçi - Tula 3:0 (0:0)
    Čt 01.08. 19:00 Zrinjski - Utrecht 2:1 pp (1:1)
    Čt 01.08. 19:00 Maccabi Haifa - Strasbourg 2:1 (2:1)
    Čt 01.08. 19:30 FC Niderkorn - Rangers 0:0 (0:0)
    Čt 01.08. 19:30 Ludogorets - Valur Reykjavík 4:0 (2:0)
    Čt 01.08. 19:30 Bröndby - Lechia Gdansk 4:1 pp (2:1)
    Čt 01.08. 19:45 Esbjerg - Soligorsk 0:0 (0:0)
    Čt 01.08. 20:00 Gzira - Ventspils 2:2 (1:0)
    Čt 01.08. 20:00 Ol. Lublaň - Malatyaspor 0:1 (0:0)
    Čt 01.08. 20:30 FCSB - Alashkert 2:3 (1:3)
    Čt 01.08. 20:30 Sturm Graz - Haugesund 2:1 (1:0)
    Čt 01.08. 20:30 Eint. Frankfurt - Flora 2:1 (1:1)
    Čt 01.08. 20:45 Trnava - Loko Plovdiv 3:1 (1:0)
    Čt 01.08. 20:45 Aberdeen - Chikhura 5:0 (2:0)
    Čt 01.08. 20:45 Osijek - CSKA Sofia 1:1 np (1:0)
    Čt 01.08. 20:45 Linfield - HB Tórshavn 1:0 (1:0)
    Čt 01.08. 21:00 Guimaraes - Jeunesse Esch 4:0 (1:0)
    Čt 01.08. 21:00 Partizan - Quay FC 3:0 (0:0)
    Čt 01.08. 21:00 Crusaders FC - Wolverhampton 1:4 (1:3)
    Čt 01.08. 21:15 Stjarnan FC - Esp. Barcelona 1:3 (0:1)

    2.předkolo - 1.zápasy

    Út 23.07. 17:00 Ararat-Armenia - Lincoln Red Imps 2:0 (2:0)
    Út 23.07. 17:45 HB Tórshavn - Linfield 2:2 (1:1)
    Út 23.07. 17:55 FK Škendija - Dudelange 1:2 (1:0)
    Út 23.07. 20:00 FC Coloma - Astana 0:0 (0:0)
    Út 23.07. 20:30 Tre Penne - FK Süduva 0:5 (0:2)
    St 24.07. 18:00 Slovan Bratislava - Feronikeli 2:1 (1:0)
    Čt 25.07. 15:30 Pyunik - Jablonec 2:1 (2:0)
    Čt 25.07. 16:45 Ventspils - Gzira 4:0 (1:0)
    Čt 25.07. 17:00 FK Qäbälä - Dinamo Tbilisi 0:2 (0:1)
    Čt 25.07. 17:30 Larnaca - Levski Sofia 3:0 (0:0)
    Čt 25.07. 17:30 Tirana - Sheriff 0:1 (0:1)
    Čt 25.07. 18:30 Utrecht - Zrinjski 1:1 (0:1)
    Čt 25.07. 18:45 Chikhura - Aberdeen 1:1 (1:0)
    Čt 25.07. 18:55 Honvéd - Uni. Craiova 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:00 Lechia Gdansk - Bröndby 2:1 (1:0)
    Čt 25.07. 19:00 Haugesund - Sturm Graz 2:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:00 Malatyaspor - Ol. Lublaň 2:2 (1:1)
    Čt 25.07. 19:00 Molde - Čukarički 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:00 Flora - Eint. Frankfurt 1:2 (1:1)
    Čt 25.07. 19:00 Soligorsk - Esbjerg 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 19:00 Tula - Neftçi 0:1 (0:1)
    Čt 25.07. 19:00 Mladá Boleslav - Ordabasy 1:1 (1:1)
    Čt 25.07. 19:00 Alashkert - FCSB 0:3 (0:0)
    Čt 25.07. 19:30 CSKA Sofia - Osijek 1:0 (0:0)
    Čt 25.07. 19:30 Beer Sheva - Almaty 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 19:30 Loko Plovdiv - Trnava 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 19:30 Quay FC - Partizan 0:1 (0:0)
    Čt 25.07. 20:00 Piast Gliwice - Riga FC 3:2 (0:1)
    Čt 25.07. 20:00 MOL Fehérvár - Vaduz 1:0 (1:0)
    Čt 25.07. 20:00 Norrköping - Liepaja 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 20:15 Luzern - KÍ Klaksvík 1:0 (0:0)
    Čt 25.07. 20:30 Gent - Viitorul 6:3 (5:1)
    Čt 25.07. 20:30 Dunajská Streda - Atromitos 1:2 (1:2)
    Čt 25.07. 20:30 Alkmaar - Häcken 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 20:30 Jeunesse Esch - Guimaraes 0:1 (0:0)
    Čt 25.07. 20:30 Aris Soluň - AEL Limassol 0:0 (0:0)
    Čt 25.07. 20:45 Wolverhampton - Crusaders FC 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 20:45 Domžale - Malmö 2:2 (1:1)
    Čt 25.07. 20:45 Rangers - FC Niderkorn 2:0 (1:0)
    Čt 25.07. 20:45 Podgorica - Zarja Luhansk 1:3 (0:2)
    Čt 25.07. 20:45 Strasbourg - Maccabi Haifa 3:1 (1:1)
    Čt 25.07. 21:00 FC Turín - Debreceni 3:0 (2:0)
    Čt 25.07. 21:00 Shamrock Rovers - Apollon Limassol 2:1 (1:1)
    Čt 25.07. 21:00 Esp. Barcelona - Stjarnan FC 4:0 (0:0)
    Čt 25.07. 21:00 Legia Varšava - KuPS Kuopio 1:0 (1:0)
    Čt 25.07. 21:00 Valur Reykjavík - Ludogorets 1:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]