Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 20. října 2019
svátek má Vendelín.
Hlavní menu
  • ID: 13990
  • Návštěvy: 553/3
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3650
    Týden:
    553
    Dnes:
    168
    On-line:
    3
    Nová verze webu vysledky.com

    9.kolo

    18.10. 21:00 Granada - Osasuna 1:0 (1:0)
    So 19.10. 13:00 Eibar - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    So 19.10. 16:00 Atlético Madrid - Valencia 1:1 (1:0)
    So 19.10. 18:30 Getafe - Leganés 2:0 (0:0)
    So 19.10. 21:00 Mallorca - Real Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 12:00 Alavés - Celta Vigo 2:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 3:1 (2:1)
    Ne 20.10. 16:00 Esp. Barcelona - Villarreal 0:1 (0:1)
    Ne 20.10. 18:30 Bilbao - Valladolid 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. FC Sevilla - Levante 0:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 9 6 1 2 23:10 19 7
    2. web > 9 5 3 1 16:9 18 6
    3. web > 9 5 2 2 16:10 17 5
    4. web > 9 5 1 3 16:10 16 4
    5. web > 9 4 4 1 8:5 16 1
    6. web > 9 4 2 3 20:13 14 2
    7. web > 9 4 2 3 10:11 14 2
    8. web > 9 3 4 2 8:5 13 -2
    9. web > 9 3 4 2 14:12 13 -2
    10. web > 9 3 4 2 13:13 13 -2
    11. web > 9 3 3 3 10:10 12 0
    12. web > 9 2 5 2 8:9 11 2
    13. web > 9 2 5 2 7:8 11 -1
    14. web > 9 3 2 4 7:9 11 -4
    15. web > 9 3 1 5 7:12 10 -8
    16. web > 9 2 3 4 10:13 9 -3
    17. web > 9 2 3 4 5:11 9 -6
    18. web > 9 2 3 4 12:19 9 -6
    19. web > 9 1 2 6 4:15 5 -10
    20. web > 9 0 2 7 4:14 2 -13

    10.kolo

    25.10. 21:00 Villarreal - Alavés
    So 26.10. 13:00 FC Barcelona - Real Madrid
    So 26.10. 16:00 Leganés - Mallorca
    So 26.10. 18:30 Valladolid - Eibar
    So 26.10. 21:00 Atlético Madrid - Bilbao
    Ne 27.10. 12:00 Celta Vigo - Real Sociedad
    Ne 27.10. 14:00 Granada - Betis
    Ne 27.10. 16:00 Levante - Esp. Barcelona
    Ne 27.10. 18:30 FC Sevilla - Getafe
    Ne 27.10. 21:00 Osasuna - Valencia
    Správce soutěže: Antonín Kohout