Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. prosince 2019
svátek má Radana, Radan.
Hlavní menu
  • ID: 13985
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1159
    Týden:
    26
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    13.kolo

    08.11. 17:00 Karviná - Opava 3:6 (3:1)
    So 09.11. 10:00 Sigma Olomouc - HFK Olomouc 11:2 (4:2)
    So 09.11. 10:00 Vítkovice - Přerov 5:2 (3:1)
    So 09.11. 10:30 Baník Ostrava - Hlučín 6:0 (2:0)
    So 09.11. 15:00 Hranice - Vsetín 2:4 (0:2)
    Ne 10.11. 10:00 ŠSK Bílovec - Frýdek-Místek 1:9 (1:3)
    Ne 10.11. 14:00 Val. Meziříčí - Třinec 2:14 (0:8)
    Ne 10.11. 14:00 Uničov - Šumperk 2:5 (1:2)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 15 15 0 0 180:34 45 24
    2. web > 15 13 1 1 163:28 40 19
    3. web > 15 11 0 4 114:47 33 9
    4. web > 15 10 1 4 118:51 31 7
    5. web > 15 9 1 5 115:65 28 7
    6. web > 15 9 0 6 85:66 27 3
    7. web > 15 9 0 6 70:67 27 6
    8. web > 15 8 1 6 106:45 25 4
    9. web > 15 6 3 6 87:85 21 0
    10. web > 15 6 1 8 70:76 19 -2
    11. web > 15 6 1 8 63:77 19 -5
    12. web > 15 4 1 10 58:126 13 -11
    13. web > 15 4 0 11 42:142 12 -12
    14. web > 15 3 0 12 31:156 9 -18
    15. web > 15 1 0 14 26:137 3 -18
    16. web > 15 1 0 14 25:151 3 -18

    28.kolo

    So 21.03. 00:00 Vsetín - Hranice
    So 21.03. 00:00 Hlučín - Baník Ostrava
    So 21.03. 00:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc
    So 21.03. 00:00 Třinec - Val. Meziříčí
    So 21.03. 00:00 Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec
    So 21.03. 00:00 Opava - Karviná
    So 21.03. 00:00 Přerov - Vítkovice
    So 21.03. 00:00 Šumperk - Uničov
    Správce soutěže: Antonín Kohout