Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. října 2019
svátek má Hedvika.
Hlavní menu
  • ID: 13939
  • Návštěvy: 120/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    708
    Týden:
    120
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    11.kolo

    So 12.10. 12:45 FŠ Třebíč - Velké Meziříčí 10:0 (4:0)
    So 12.10. 12:45 Žďár n.Sázavou - Humpolec 2:0 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Havlíčkův Brod - Hodonín 0:3 (0:2)
    Ne 13.10. 12:45 FKM Vysočina B - Nedvědice 6:2 (3:1)
    Ne 13.10. 12:45 Líšeň B - Pelhřimov 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 12:45 Břeclav - Sparta Brno 1:7 (1:2)
    Ne 13.10. 12:45 1.SC Znojmo B - Kyjov 5:3 (3:1)
    Ne 13.10. 15:00 Kohoutovice - Svratka 0:3
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 11 11 0 0 92:3 33 18
    2. web > 11 10 0 1 64:16 30 15
    3. 11 9 0 2 65:15 27 12
    4. web > 11 8 1 2 38:13 25 7
    5. web > 11 8 0 3 58:13 24 6
    6. web > 11 7 0 4 55:21 21 6
    7. web > 11 7 0 4 41:27 21 3
    8. web > 11 5 1 5 41:56 16 1
    9. web > 10 4 2 4 25:20 14 -4
    10. 11 3 2 6 18:34 11 -4
    11. web > 11 3 1 7 21:36 10 -5
    12. web > 10 2 1 7 14:39 7 -8
    13. web > 11 1 2 8 14:66 5 -10
    14. web > 11 1 1 9 6:82 4 -14
    15. web > 11 1 0 10 14:64 3 -18
    16. web > 11 0 3 8 10:71 3 -12

    12.kolo

    So 19.10. 12:30 Sparta Brno - 1.SC Znojmo B
    So 19.10. 12:30 Pelhřimov - Břeclav
    So 19.10. 12:45 Hodonín - Kyjov
    So 19.10. 12:45 Svratka - Líšeň B
    So 19.10. 12:45 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou
    So 19.10. 14:30 Nedvědice - Kohoutovice
    Ne 20.10. 12:15 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč
    Ne 20.10. 12:45 Humpolec - FKM Vysočina B
    Správce soutěže: Antonín Kohout