Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 21. srpna 2019
svátek má Johana.
Hlavní menu
  • ID: 13849
  • Návštěvy: 1211/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5295
    Týden:
    1211
    Dnes:
    53
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1. kolo

    St 07.08. 17:30 Náchod - Viktoria Žižkov 0:5 (0:0)
    Út 13.08. 17:00 SK Kladno - Štěchovice 1:2 (1:0)
    Út 13.08. 18:00 Březová - Mar. Lázně 0:3 (0:1)
    Út 13.08. 18:00 Brandýs - Ústí n/L 0:10 (0:5)
    Út 13.08. 18:00 Meteor - Chrudim 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Přepeře - Dvůr Králové 6:2 (2:2)
    St 14.08. 17:00 Všechovice - Petřkovice 0:4 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Velké Hamry - Varnsdorf 0:4 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Val. Meziříčí - Slavičín 4:2 pp (1:1)
    St 14.08. 17:00 Hlubina - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Srbice - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
    St 14.08. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 4:2 (3:0)
    St 14.08. 17:00 Rýmařov - Uničov 2:3 (2:1)
    St 14.08. 17:00 Skaštice - Líšeň 3:5 (1:3)
    St 14.08. 17:00 ČLU Beroun - Dukla Praha 0:7 (0:4)
    St 14.08. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
    St 14.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)
    St 14.08. 17:00 Soběslav - Benešov 0:2 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Libiš - Zápy 0:2 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Hostouň - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    St 14.08. 17:00 Sedlčany - Táborsko 0:4 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 3:1 pp (1:1)
    St 14.08. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Humpolec - Jihlava 0:9 (0:6)
    St 14.08. 17:00 Komárov - Vltavín 0:1 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Kroměříž - Vítkovice 2:3 np (2:2)
    St 14.08. 17:00 Lanžhot - Znojmo 2:1 np (1:1)
    St 14.08. 17:00 Letohrad - Hradec Králové 0:3 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Motorlet Praha - Chomutov 4:0 (1:0)
    St 14.08. 17:00 Český Brod - Velvary 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Dětmarovice - Třinec 1:7 (0:3)
    St 14.08. 17:00 Strání - Prostějov 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Olešnice - Otrokovice 2:1 (1:1)
    St 14.08. 17:00 Souš - Sokolov 0:3 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Frenštát - Hlučín 1:2 (0:2)
    St 14.08. 17:00 Zbuzany - Domažlice 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:30 Slaný - Vyšehrad 0:4 (0:2)
    St 14.08. 17:30 Ostrá - Vlašim 1:3 (1:2)
    St 14.08. 18:00 Dobříš - Písek 0:2 (0:1)
    Út 20.08. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 0:2 (0:1)
    Út 20.08. 17:00 Tasovice - SFK Vrchovina 0:1 (0:1)

    Předkolo

    26.07. 18:00 Vsetín - Val. Meziříčí 3:5 (1:2)
    So 27.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:2 (1:1)
    So 27.07. 17:00 Polanka - Nový Jičín 0:3 (0:1)
    So 27.07. 17:00 Skaštice - Blansko 3:2 np (2:2)
    So 27.07. 17:00 Olešnice - Nové Sady 1:0 (0:0)
    So 27.07. 17:00 Želetava - Tasovice 2:4 pp (2:2)
    So 27.07. 17:00 Start Brno - SFK Vrchovina 1:5 (1:3)
    So 27.07. 18:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 28.07. 15:00 Hlubina - Heřmanice 3:1 (2:1)
    Ne 28.07. 17:00 Nevšová - Slavičín 0:9 (0:5)
    Ne 28.07. 17:00 Dětmarovice - Bohumín 2:1 (0:0)
    Ne 28.07. 17:00 Všechovice - Hranice 3:2 (1:1)
    Ne 28.07. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:3 (0:3)
    Ne 28.07. 17:00 Slavoj Polná - Stará Říše 1:3 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov 2:0 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Havířov - Hlučín 1:2 (1:2)
    Ne 28.07. 17:00 Bzenec - Rosice 0:2 (0:0)
    Ne 28.07. 17:00 Bruntál - Rýmařov 2:3 (1:2)
    Ne 28.07. 17:00 Frenštát - Kozlovice 3:0 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Přerov - Otrokovice 0:5 (0:3)
    Ne 28.07. 17:00 Šumperk - Kroměříž 1:6 (0:2)
    Ne 28.07. 17:00 Brumov - Strání 0:4 (0:2)
    Ne 28.07. 17:00 Lanžhot - Hodonín 3:1 (2:0)
    St 31.07. 17:30 Soběslav - J. Hradec 3:0 (2:0)
    02.08. 18:00 Dobříš - Klatovy 5:2 (0:2)
    So 03.08. 10:15 Dvůr Králové - Benátky 3:1 (0:1)
    So 03.08. 10:15 SK Kladno - Ostrov 2:0 (2:0)
    So 03.08. 10:15 Kutná Hora - Meteor 0:1 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Louny - Brandýs 0:2 (0:1)
    So 03.08. 10:30 Petřín Plzeň - Hostouň 1:2 (0:1)
    So 03.08. 10:30 Chomutov - Neratovice 1:0 (0:0)
    So 03.08. 10:30 Komárov - Hořovicko 1:0 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Poříčany - Český Brod 2:4 (0:2)
    So 03.08. 17:00 Slaný - Přeštice 3:2 (1:1)
    So 03.08. 17:00 Mor. Třebová - Vysoké Mýto 0:5 (0:2)
    So 03.08. 17:00 Libčany - Nymburk 3:2 (2:2)
    So 03.08. 17:00 Skalice - Libiš 0:2 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Srbice - Brozany 3:2 np (2:2)
    So 03.08. 17:00 N. Sedlo - Souš 0:5 (0:2)
    So 03.08. 17:00 N. Včelnice - Sedlčany 0:10 (0:7)
    So 03.08. 17:00 Rokycany - Aritma Praha 1:2 (0:2)
    So 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Ostrá 1:3 (0:3)
    So 03.08. 17:00 Admira Praha - Živanice 2:1 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Mar. Lázně - SK Rakovník 2:0 (1:0)
    So 03.08. 17:00 Březová - Doubravka 3:2 (3:1)
    So 03.08. 17:00 Náchod - Horky 3:0 (2:0)
    So 03.08. 17:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
    So 03.08. 17:00 Hlinsko - Kolín 0:1 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Letohrad - Čáslav 1:0 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Česká Lípa - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
    So 03.08. 17:00 Štětí - Velké Hamry 3:4 pp (3:3)
    So 03.08. 17:00 Hvězda Cheb - Zbuzany 3:5 (2:2)
    St 07.08. 18:00 Trutnov - Přepeře 0:3 (0:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek
     . : 28. srpna
    16:28  19.08. 2019
     . : Kdy se hraje 2. kolo ?
    07:33  17.08. 2019
     . : Ty si ";sprynt"; Ještě že nehra...
    19:14  15.08. 2019
     . : Hradec - Letohrad hradečtí trapní bez rozhodčí...
    17:32  15.08. 2019
     . : Včerejší utkání Rýmařov x Uničov, katastrofální v...
    15:35  15.08. 2019
     . : proč je výsledek soběslav - benešov 1:2 když to s...
    19:09  14.08. 2019
     . : Pane správce budíček, už se zase hraje pohár !!!!...
    17:14  14.08. 2019
     . : arma ustí hustěě 10:0
    19:50  13.08. 2019
     . : škoda že to nebudou přenášet živě tvcom :(
    22:23  12.08. 2019
     . : Zdravím pana Holoubka jako správce soutěže.Los 1....
    21:28  09.08. 2019