Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 13809
  • Návštěvy: 227/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2407
    Týden:
    227
    Dnes:
    17
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Letohrad - Mor. Třebová 4:1 (0:0)
    So 09.11. 10:15 Ústí n.O. - Pardubičky 2:6 (1:4)
    So 09.11. 11:00 Libchavy - Česká Třebová 0:8 (0:3)
    So 09.11. 13:00 Pros./Holet. - Choceň 2:3 np (0:1)
    So 09.11. 13:00 Jablonné n/O - Litomyšl 2:1 (2:0)
    So 09.11. 13:30 H.Městec/Choltice - Polička 2:1 (0:1)
    So 09.11. 13:30 Holice/Sezemice - Hlinsko 2:0 (0:0)
    Ne 10.11. 10:15 Chrudim B - Přelouč 3:2 (0:2)
    Ne 10.11. 10:30 Lanškroun - Slatiňany 1:2 np (1:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 16 13 0 1 2 55:24 40
    2. web > 16 10 1 2 3 43:21 34
    3. web > 16 10 1 1 4 60:31 33
    4. 16 10 1 0 5 47:23 32
    5. web > 16 10 1 0 5 47:35 32
    6. web > 16 9 1 1 5 34:25 30
    7. web > 15 9 0 0 6 52:30 27
    8. 16 8 1 0 7 60:31 26
    9. web > 16 5 3 5 3 39:36 26
    10. web > 15 7 2 1 5 33:34 26
    11. 16 7 1 2 6 44:34 25
    12. web > 16 7 0 2 7 43:55 23
    13. web > 16 4 3 3 6 23:31 21
    14. web > 16 4 1 2 9 30:39 16
    15. web > 16 3 3 0 10 33:45 15
    16. web > 16 3 3 0 10 23:42 15
    17. web > 16 1 0 2 13 20:63 5
    18. 16 1 0 0 15 12:99 3

    15.kolo

    So 16.11. 00:00 Pardubičky - Libchavy
    So 16.11. 00:00 Mor. Třebová - Ústí n.O.
    So 16.11. 00:00 Přelouč - Letohrad
    So 16.11. 00:00 Hlinsko - Chrudim B
    So 16.11. 00:00 Polička - Holice/Sezemice
    So 16.11. 00:00 Litomyšl - H.Městec/Choltice
    So 16.11. 00:00 Slatiňany - Jablonné n/O
    So 16.11. 00:00 Choceň - Lanškroun
    So 16.11. 00:00 Česká Třebová - Pros./Holet.
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS
     . : Rad to sem napisu dnes v Holetine z nasi strany&#...
    19:53  09.11. 2019
     . : Na 100% to píše hráč Prosetína co nosí na zádech ...
    19:49  31.10. 2019