Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 12. srpna 2020
svátek má Klára.
Hlavní menu
  • ID: 13685
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Plzeňský kraj

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2861
    Týden:
    20
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Západočeské Finále; Nejdek vs. Rokycany; na body 2:2, nájezdy 1:0

    So 23.03. 14:00 HK Rokycany - Nejdek 7:2
    So 30.03. 17:00 Nejdek - HK Rokycany 6:3
    So 30.03. 17:01 Nejdek - HK Rokycany 1:0 np

    Západočeské SF; Nejdek vs. Klatovy B; na body 2:2, nájezdy 1:0

    So 09.03. 17:00 Nejdek - Klatovy B 5:4
    Ne 17.03. 17:00 Klatovy B - Nejdek 9:1
    Ne 17.03. 17:01 Klatovy B - Nejdek 0:1

    Západočeské SF; Rokycany vs. Cheb; na body 2:2, nájezdy 1:0

    So 09.03. 17:00 HK Rokycany - Stadion Cheb 6:2
    So 16.03. 17:00 Stadion Cheb - HK Rokycany 8:2
    So 16.03. 17:01 Stadion Cheb - HK Rokycany 0:1 np

    O 5. místo PL divize; Kaznějov vs. Tachov; na body 4:0

    So 02.03. 18:30 Tachov - Kaznějov 5:6
    So 09.03. 19:00 Kaznějov - Tachov 6:5

    Semifinále KV divize; Nejdek vs. Sokolov B; na body 3:1

    So 23.02. 11:30 Sokolov B - Nejdek 2:2
    So 02.03. 17:00 Nejdek - Sokolov B 6:1

    Semifinále KV divize; Cheb vs. Ostrov; na body 4:0

    So 23.02. 16:30 Čerti Ostrov - Stadion Cheb 2:8
    So 02.03. 17:00 Stadion Cheb - Čerti Ostrov 15:3

    Semifinále PL divize; Rokycany vs. Třemošná; na body 4:0

    So 23.02. 17:00 HK Rokycany - Meteor Třemošná 13:1
    Ne 03.03. 17:00 Meteor Třemošná - HK Rokycany 2:4

    Semifinále PL divize; Klatovy B vs. Domažlice; na body 2:2, nájezdy 1:0

    So 23.02. 19:00 Domažlice - Klatovy B 2:3
    Ne 03.03. 16:30 Klatovy B - Domažlice 4:7
    Ne 03.03. 16:31 Klatovy B - Domažlice 1:0 np

    1. kolo KV divize; Sokolov B vs. Ostrov; na body 2:2, nájezdy 1:0

    So 09.02. 17:00 Čerti Ostrov - Sokolov B 5:5
    Ne 17.02. 11:30 Sokolov B - Čerti Ostrov 1:1
    Ne 17.02. 11:31 Sokolov B - Čerti Ostrov 1:0 np

    1. kolo KV divize; Nejdek vs. M. Lázně; na body 4:0

    Ne 10.02. 17:00 M. Lázně - Nejdek 6:11
    So 16.02. 17:00 Nejdek - M. Lázně 11:3

    1. kolo KV divize; Cheb vs. Trstěnice; na body 4:0

    So 09.02. 00:00 Trstěnice - Stadion Cheb 0k:5
    So 16.02. 17:00 Stadion Cheb - Trstěnice 5:0k

    1. kolo PL divize; Rokycany vs. Kaznějov; na body 4:0

    So 09.02. 18:00 Kaznějov - HK Rokycany 2:4
    So 16.02. 17:00 HK Rokycany - Kaznějov 9:3

    1. kolo PL divize; Domažlice vs. Třemošná; na body 1:3

    Ne 10.02. 15:30 Meteor Třemošná - Domažlice 6:5
    So 16.02. 18:30 Domažlice - Meteor Třemošná 6:6

    1. kolo PL divize; Klatovy B vs. Tachov; na body 4:0

    So 09.02. 16:45 Tachov - Klatovy B 3:9
    15.02. 19:30 Klatovy B - Tachov 7:4
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček