Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. července 2019
svátek má Libor.
Hlavní menu
  • ID: 13460
  • Návštěvy: 234/1
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1413
    Týden:
    234
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Přípravná utkání 2018-19 II.

    Út 21.08. 17:30 Klatovy - Plzeň 2:8
    Út 21.08. 18:00 Karlovy Vary - Litvínov 3:2 pp
    Čt 23.08. 17:00 Třinec - Trenčín 3:1
    Čt 23.08. 17:00 Vítkovice - Poruba 6:2
    Čt 23.08. 17:30 Chomutov - Saryarka Karaganda 4:2
    Čt 23.08. 17:30 Slavia Praha - Sparta Praha 2:3 pp
    Čt 23.08. 17:30 Zlín - Znojmo 3:2
    Čt 23.08. 18:00 Kometa Brno - Chabarovsk 1:5
    24.08. 16:00 Olomouc - Vladivostok 4:2
    24.08. 17:30 Mountfield HK - Saryarka Karaganda 3:1
    So 25.08. 16:30 Záhřeb - Karlovy Vary 1:0
    So 25.08. 18:00 Straubing - Mladá Boleslav 4:6
    Ne 26.08. 16:30 Jesenice - Karlovy Vary 1:2 pp
    Ne 26.08. 18:00 Nürnberg - Mladá Boleslav 3:4 pp
    Út 28.08. 17:30 Litvínov - Chomutov 5:1
    Út 28.08. 17:30 Zlín - Olomouc 6:0
    Út 28.08. 18:00 Slovan Bratislava - Mladá Boleslav 4:3 np
    Út 28.08. 18:00 Sparta Praha - Pardubice 1:3
    St 29.08. 20:15 Servette - Liberec 1:2 pp
    Čt 30.08. 17:00 Olomouc - Trenčín 4:0
    Čt 30.08. 17:30 Chomutov - Litvínov 4:1
    Čt 30.08. 18:00 Jihlava - Zlín 3:5
    31.08. 19:00 Miskolci - Vítkovice 3:1
    31.08. 20:00 Fribourg-Gottéron - Liberec 5:3
    So 01.09. 19:00 Poprad - Vítkovice 5:6 np
    So 01.09. 19:30 Lausanne - Liberec 3:2
    Ne 02.09. 11:00 Vítkovice - Košice 1:2 np
    Út 04.09. 17:30 Karlovy Vary - Kladno 6:2
    Út 04.09. 17:30 Litvínov - Ústí nad Labem 6:2
    Út 04.09. 17:30 Zlín - Zvolen 6:1
    Čt 06.09. 15:30 Mladá Boleslav - Pardubice 8:2
    Čt 06.09. 17:30 Liberec - Chomutov 5:1
    Čt 06.09. 17:30 Karlovy Vary - Sokolov 4:0
    07.09. 17:00 Vítkovice - Trenčín 6:0
    07.09. 17:00 Olomouc - Zlín 1:2 np
    07.09. 19:15 Graz - Sparta Praha 2:4
    So 08.09. 19:15 Rapperswil - Sparta Praha 0:4

    Přípravná utkání 2018-19 I.

    Čt 26.07. 16:30 Kunlun - Chomutov 0:1
    Čt 26.07. 17:00 Pardubice - Liberec 0:3
    27.07. 17:30 Chomutov - Jekatěrinburg 0:5
    Út 31.07. 13:00 Jekatěrinburg - Pardubice 2:0
    Út 31.07. 18:00 Havířov - Vítkovice 2:3 pp
    Čt 02.08. 17:00 Pardubice - Mladá Boleslav 0:1
    Čt 02.08. 17:00 Liberec - Novokuzněck 4:7
    Čt 02.08. 17:30 Přerov - Mountfield HK 2:9
    Čt 02.08. 17:30 Plzeň - České Budějovice 4:1
    So 04.08. 17:30 Třebíč - Kometa Brno 1:8
    Út 07.08. 17:00 Vítkovice - Slovan Bratislava 3:1
    Út 07.08. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 1:0
    Út 07.08. 17:30 České Budějovice - Plzeň 2:3
    Út 07.08. 17:30 Kladno - Litvínov 1:3
    Út 07.08. 17:30 Chomutov - Novokuzněck 4:1
    Út 07.08. 18:00 Jihlava - Olomouc 2:1
    Út 07.08. 18:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 4:5
    St 08.08. 18:00 Vsetín - Vítkovice 2:1
    Čt 09.08. 11:00 Liberec - Mladá Boleslav 5:4 pp
    Čt 09.08. 17:00 Olomouc - Třinec 3:2 np
    Čt 09.08. 17:30 Zlín - Jihlava 6:2
    Čt 09.08. 17:30 Litvínov - Kladno 5:0
    Čt 09.08. 18:00 Karlovy Vary - Plzeň 5:3
    Čt 09.08. 18:00 Kometa Brno - Slovan Bratislava 2:5
    Út 14.08. 17:00 Vítkovice - Třinec 0:3
    Út 14.08. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 5:4
    Út 14.08. 17:30 Plzeň - Saryarka Karaganda 5:2
    Út 14.08. 18:00 Kometa Brno - Znojmo 3:1
    Út 14.08. 18:00 Mladá Boleslav - Slovan Bratislava 1:2 np
    Út 14.08. 18:00 Zlín - Nové Zámky 1:2
    St 15.08. 17:00 Třinec - Vítkovice 3:1
    Čt 16.08. 17:30 Mladá Boleslav - Saryarka Karaganda 2:3 np
    Čt 16.08. 18:00 Znojmo - Karlovy Vary 3:2
    Čt 16.08. 18:00 Kometa Brno - Spartak Moskva 4:2
    Čt 16.08. 19:00 Přerov - Zlín 1:4
    17.08. 13:00 Karlovy Vary - Trenčín 4:5
    17.08. 16:00 Salzburg - Sparta Praha 3:2 pp
    17.08. 17:00 Vítkovice - Soči 4:6
    So 18.08. 15:00 München - Sparta Praha 1:8
    So 18.08. 17:00 Třinec - Soči 3:1
    Po 20.08. 17:00 Slovan Bratislava - Kometa Brno 1:5
    Út 21.08. 17:00 Olomouc - Jihlava 2:1
    Út 21.08. 17:00 Mountfield HK - Znojmo 4:2
    Út 21.08. 17:30 Chomutov - Liberec 4:3 pp
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek