Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. prosince 2018
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 13452
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3049
    Týden:
    71
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    14.kolo

    So 10.11. 12:15 Tempo - Meteor B 6:1 (2:0)
    So 10.11. 12:15 Česká Třebová - Admira Praha B 0:2 (0:0)
    So 10.11. 12:15 Benešov B - Třebeš 4:1 (0:0)
    So 10.11. 12:30 Vyšehrad B - Ústí n.O. 6:0 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Střešovice 1911 - Kolín 3:1 (0:0)
    Ne 11.11. 12:15 Trutnov - Svitavy 1:4 (0:2)
    Ne 11.11. 12:15 Vlašim - RMSK Cidlina 3:2 np (2:2)
    St 21.11. 18:30 Ostrá - Viktoria Žižkov B 1:9 (1:5)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 15 12 1 0 2 68:21 38
    2. web > 15 10 1 2 2 57:23 34
    3. web > 15 9 2 0 4 54:23 31
    4. web > 15 10 0 1 4 57:29 31
    5. web > 15 9 0 3 3 73:31 30
    6. web > 15 10 0 0 5 70:36 30
    7. web > 15 8 2 1 4 47:27 29
    8. web > 15 9 0 1 5 49:28 28
    9. web > 15 9 0 1 5 52:33 28
    10. web > 15 5 5 0 5 41:36 25
    11. web > 15 6 0 1 8 32:29 19
    12. web > 15 4 1 0 10 19:59 14
    13. web > 15 3 0 2 10 28:55 11
    14. web > 15 1 1 1 12 19:105 6
    15. web > 15 1 0 1 13 9:67 4
    16. web > 15 0 1 0 14 11:84 2

    22.kolo

    So 02.03. 12:15 Ústí n.O. - Vlašim
    So 02.03. 12:15 Trutnov - Česká Třebová
    So 02.03. 12:15 Ostrá - Benešov B
    So 02.03. 12:15 Tempo - Střešovice 1911
    So 02.03. 12:15 Vyšehrad B - Kolín
    So 02.03. 12:15 Meteor B - Třebeš
    So 02.03. 12:15 Viktoria Žižkov B - Admira Praha B
    So 02.03. 12:15 Svitavy - RMSK Cidlina
    Správce soutěže: Antonín Kohout