Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 23. května 2019
svátek má Vladimír.
Hlavní menu
  • ID: 13452
  • Návštěvy: 202/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4741
    Týden:
    202
    Dnes:
    19
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    26.kolo

    So 18.05. 12:15 Tempo - RMSK Cidlina 4:2 (2:0)
    So 18.05. 12:15 Vyšehrad B - Svitavy 2:5 (1:2)
    So 18.05. 12:15 Meteor B - Viktoria Žižkov B 2:1 np (1:1)
    So 18.05. 12:45 Vlašim - Kolín 4:2 (2:2)
    So 18.05. 14:30 Ústí n.O. - Benešov B 4:3 np (1:2)
    So 18.05. 17:00 Trutnov - Třebeš 7:1 (2:1)
    Ne 19.05. 12:15 Česká Třebová - Střešovice 1911 0:6 (0:3)
    Ne 19.05. 12:30 Ostrá - Admira Praha B 0:7 (0:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 26 19 2 1 4 107:41 62
    2. web > 26 19 2 1 4 94:43 62
    3. web > 26 18 0 1 7 113:54 55
    4. web > 26 16 0 4 6 133:49 52
    5. web > 26 16 2 0 8 78:42 52
    6. web > 26 15 2 1 8 91:51 50
    7. web > 26 16 0 2 8 89:50 50
    8. web > 26 14 1 3 8 90:60 47
    9. web > 26 11 5 0 10 73:61 43
    10. web > 26 12 1 1 12 69:48 39
    11. web > 26 11 1 3 11 72:55 38
    12. web > 26 7 0 2 17 54:94 23
    13. web > 26 6 2 1 17 36:96 23
    14. web > 26 1 4 1 20 25:135 12
    15. web > 26 2 0 2 22 23:111 8
    16. web > 26 1 2 1 22 26:182 8

    27.kolo

    So 25.05. 12:15 Meteor B - Ústí n.O.
    So 25.05. 12:15 Admira Praha B - Trutnov
    So 25.05. 12:15 Třebeš - Vlašim
    So 25.05. 12:15 Kolín - Česká Třebová
    So 25.05. 12:30 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B
    So 25.05. 12:45 Svitavy - Tempo
    So 25.05. 15:00 Střešovice 1911 - Benešov B
    Ne 26.05. 12:15 RMSK Cidlina - Ostrá
    Správce soutěže: Antonín Kohout