Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. prosince 2018
svátek má Daniel.
Hlavní menu
  • ID: 13449
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5092
    Týden:
    20
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    14.kolo

    So 10.11. 10:00 Tempo - Meteor B 3:2 np (0:2)
    So 10.11. 10:00 Česká Třebová - Admira Praha B 6:1 (3:1)
    So 10.11. 10:00 Benešov B - Třebeš 4:1 (2:0)
    So 10.11. 10:15 Vyšehrad B - Ústí n.O. 3:0 (0:0)
    So 10.11. 11:45 Střešovice 1911 - Kolín 0:4 (0:3)
    Ne 11.11. 10:00 Trutnov - Svitavy 3:1 (0:0)
    Ne 11.11. 10:00 Vlašim - RMSK Cidlina 2:3 (1:3)
    St 21.11. 16:30 Ostrá - Viktoria Žižkov B 5:4 np (2:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 15 14 0 1 0 56:12 43
    2. web > 15 13 1 1 0 67:18 42
    3. web > 15 9 2 0 4 27:25 31
    4. web > 15 7 3 0 5 35:43 27
    5. web > 15 7 2 1 5 21:23 26
    6. web > 15 7 0 3 5 37:36 24
    7. web > 15 4 4 1 6 24:26 21
    8. web > 15 6 1 1 7 34:38 21
    9. web > 15 5 1 2 7 38:45 19
    10. web > 15 5 0 3 7 25:32 18
    11. web > 15 5 1 0 9 31:40 17
    12. web > 15 5 0 1 9 37:38 16
    13. web > 15 2 4 2 7 24:34 16
    14. web > 15 3 1 3 8 36:46 14
    15. web > 15 4 1 0 10 21:41 14
    16. web > 15 2 1 3 9 15:31 11

    22.kolo

    So 02.03. 10:00 Ústí n.O. - Vlašim
    So 02.03. 10:00 Trutnov - Česká Třebová
    So 02.03. 10:00 Ostrá - Benešov B
    So 02.03. 10:00 Tempo - Střešovice 1911
    So 02.03. 10:00 Vyšehrad B - Kolín
    So 02.03. 10:00 Meteor B - Třebeš
    So 02.03. 10:00 Viktoria Žižkov B - Admira Praha B
    So 02.03. 10:00 Svitavy - RMSK Cidlina
    Správce soutěže: Antonín Kohout