Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. října 2018
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 13322
  • Návštěvy: 380/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2553
    Týden:
    380
    Dnes:
    36
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    10.kolo

    So 13.10. 12:30 Tatran Rakovník - Říčany 3:0k
    So 13.10. 12:30 Hostouň - Lety 3:6 (0:3)
    So 13.10. 12:30 Boh. Poděbrady - FC Mělník 5:2 (3:0)
    So 13.10. 12:30 Kosmonosy - Povltavská FA 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 11:45 Velim - Nymburk 0:6 (0:3)
    Ne 14.10. 12:30 Pšovka Mělník - Králův Dvůr 0:8 (0:4)
    Ne 14.10. 12:30 Slaný - Červený Újezd 5:2 (2:2)
    Ne 14.10. 12:30 ČLU Beroun - Kunice 6:1 (3:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 10 9 0 1 58:7 27 15
    2. web > 10 8 0 2 67:10 24 9
    3. web > 10 7 2 1 41:16 23 5
    4. web > 10 7 2 1 28:15 23 8
    5. web > 9 7 1 1 24:9 22 7
    6. web > 10 6 0 4 30:26 18 6
    7. web > 10 5 2 3 32:30 17 -1
    8. web > 10 4 2 4 20:41 14 14
    9. web > 9 4 1 4 28:30 13 -2
    10. web > 9 3 2 4 40:27 11 -4
    11. web > 9 3 1 5 14:25 10 -8
    12. web > 10 2 1 7 23:37 7 -11
    13. 10 2 0 8 15:45 6 -12
    14. web > 10 1 1 8 14:34 4 -11
    15. web > 10 1 1 8 13:51 4 -14
    16. web > 10 1 0 9 10:54 3 -9

    11.kolo

    So 20.10. 11:45 Povltavská FA - ČLU Beroun
    So 20.10. 12:30 Boh. Poděbrady - Lety
    So 20.10. 12:30 Nymburk - Tatran Rakovník
    Ne 21.10. 11:45 Králův Dvůr - Velim
    Ne 21.10. 12:30 Kunice - Pšovka Mělník
    Ne 21.10. 12:30 Červený Újezd - Kosmonosy
    Ne 21.10. 12:30 FC Mělník - Slaný
    Ne 21.10. 12:30 Říčany - Hostouň
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška