Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. října 2019
svátek má Hedvika.
Hlavní menu
  • ID: 12975
  • Návštěvy: 31/1
  • Liga mistrů
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Liga mistrů - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1872
    Týden:
    31
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.předkolo - odvety

    Út 17.07. 18:00 HJK Helsinki - Vikingur 3:1 (3:1)
    Út 17.07. 19:00 APOEL Nikósie - FK Süduva 1:0 (1:0)
    Út 17.07. 19:00 Beer Sheva - Flora 3:1 (2:0)
    Út 17.07. 20:00 Valletta - Kukësi 1:1 (0:0)
    Út 17.07. 20:00 New Saints - FK Škendija 4:0 (3:0)
    Út 17.07. 20:15 MOL Fehérvár - Dudelange 2:1 (1:0)
    Út 17.07. 20:30 Crvena Zvezda - FK Spartaks 2:0 (0:0)
    Út 17.07. 20:45 Malmö - Drita 2:0 (0:0)
    Út 17.07. 20:45 Legia Varšava - Cork City 3:0 (1:0)
    Út 17.07. 21:00 Crusaders FC - Ludogorets 0:2 (0:1)
    St 18.07. 19:00 Qarabağ - Ol. Lublaň 0:0 (0:0)
    St 18.07. 19:00 Zrinjski - Trnava 1:1 (0:1)
    St 18.07. 19:00 Sheriff - Torpedo Kutaisi 3:0 (2:0)
    St 18.07. 19:45 Rosenborg - Valur Reykjavík 3:1 (0:0)
    St 18.07. 20:00 Sutjeska Nikšić - Astana 0:2 (0:1)
    St 18.07. 20:45 Celtic - Alashkert 3:0 (3:0)

    1.předkolo - 1.zápasy

    Út 10.07. 17:30 Torpedo Kutaisi - Sheriff 2:1 (1:1)
    Út 10.07. 17:30 Flora - Beer Sheva 1:4 (0:2)
    Út 10.07. 18:00 Dudelange - MOL Fehérvár 1:1 (0:1)
    Út 10.07. 18:00 Alashkert - Celtic 0:3 (0:1)
    Út 10.07. 20:00 Vikingur - HJK Helsinki 1:2 (0:2)
    Út 10.07. 20:15 FK Škendija - New Saints 5:0 (2:0)
    Út 10.07. 20:45 Cork City - Legia Varšava 0:1 (0:0)
    Út 10.07. 20:45 Drita - Malmö 0:3 (0:2)
    St 11.07. 16:00 Astana - Sutjeska Nikšić 1:0 (1:0)
    St 11.07. 18:00 Trnava - Zrinjski 1:0 (0:0)
    St 11.07. 18:00 FK Spartaks - Crvena Zvezda 0:0 (0:0)
    St 11.07. 18:00 FK Süduva - APOEL Nikósie 3:1 (3:0)
    St 11.07. 19:00 Ludogorets - Crusaders FC 7:0 (2:0)
    St 11.07. 19:00 Kukësi - Valletta 0:0 (0:0)
    St 11.07. 20:00 Ol. Lublaň - Qarabağ 0:1 (0:0)
    St 11.07. 22:00 Valur Reykjavík - Rosenborg 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]