Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 12911
  • Návštěvy: 158/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
4422
Týden:
158
Dnes:
17
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále ( Zlín - Letná )

St 29.05. 17:00 Skaštice - Nevšová 1:2 np (1:0)

Semifinále

St 01.05. 17:00 Skaštice - Kvasice 1:0 (1:0)
St 01.05. 17:00 Slušovice - Nevšová 0:1 (0:0)

Čtvrtfinále

St 05.09. 17:00 Žalkovice - Kvasice 1:2 (1:1)
St 05.09. 17:00 Dolní Němčí - Skaštice 0:2 (0:1)
St 05.09. 17:00 Nevšová - Brumov 3:1 (2:0)
St 05.09. 17:00 Slušovice - Luhačovice 1:0 (0:0)

Osmifinále

St 22.08. 17:30 Žalkovice - Morkovice 3:2 (1:1)
St 22.08. 17:30 Kvasice - Bystřice p.H. 4:1 (2:0)
St 22.08. 17:30 Dolní Němčí - Baťov 1930 4:2 (2:0)
St 22.08. 17:30 Osvětimany - Skaštice 0:1 np (0:0)
St 22.08. 17:30 Kateřinice - Brumov 0:3
St 22.08. 17:30 Nevšová - Štítná n.Vláří 3:2 np (1:0)
St 22.08. 17:30 Slušovice - Provodov 1:0 (1:0)
St 22.08. 17:30 Nedachlebice - Luhačovice 1:5 (1:3)

2. kolo

So 04.08. 17:00 Buchlovice - Žalkovice 1:2 (1:1)
Ne 05.08. 17:30 Zdounky - Morkovice 0:6 (0:3)
Ne 05.08. 17:30 Příluky - Luhačovice 0:3 (0:3)
Ne 05.08. 17:30 Jaroslavice - Slušovice 0:1 (0:0)
Ne 05.08. 17:30 Malenovice - Provodov 0:2 (0:1)
Ne 05.08. 17:30 Podlesí - Nevšová 0:6 (0:3)
Ne 05.08. 17:30 Choryně - Štítná n.Vláří 2:3 np (1:0)
Ne 05.08. 17:30 Kateřinice - Nedašov 2:1 np (1:0)
Ne 05.08. 17:30 Val. Klobouky - Brumov 0:3 (0:1)
Ne 05.08. 17:30 Nivnice - Osvětimany 2:4 (1:1)
Ne 05.08. 17:30 Šumice - Skaštice 3:4 np (2:2)
Ne 05.08. 17:30 Uherský Ostroh - Dolní Němčí 1:3 (0:0)
Ne 05.08. 17:30 Kunovice - Baťov 1930 2:3 np (0:1)
Ne 05.08. 17:30 Fryšták - Kvasice 1:2 (1:1)
Ne 05.08. 17:30 Slavkov p.H. - Bystřice p.H. 1:5 (0:4)
Ne 05.08. 17:30 Veselá - Nedachlebice 2:3 (0:2)

1. kolo

Ne 29.07. 17:30 Staré Město - Zdounky 2:3 np (1:1)
Ne 29.07. 17:30 Březnice - Malenovice 2:4 (0:2)
Ne 29.07. 17:30 Choryně - Vlachovice 3:2 np (1:0)
Ne 29.07. 17:30 Lidečko - Val. Klobouky 0:4 (0:1)
Ne 29.07. 17:30 Březolupy - Nivnice 1:4 (0:0)
Ne 29.07. 17:30 Nedakonice - Šumice 0:1 (0:1)
Ne 29.07. 17:30 Uherský Ostroh - Ořechov 5:3 (2:0)
Ne 29.07. 17:30 Kunovice - Ludkovice 4:0 (3:0)
Ne 29.07. 17:30 Slavkov p.H. - Tlumačov 2:1 (1:0)
Ne 29.07. 17:30 Příluky - Louky 3:0 (0:0)
Správce soutěže: Tomáš Kadeřábek