Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. prosince 2018
svátek má Daniel.
Hlavní menu
  • ID: 12875
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7003
    Týden:
    20
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    15.kolo

    So 17.11. 10:00 Čáslav - Neratovice 2:5 (1:2)
    Ne 18.11. 10:00 Admira Praha - Náchod 4:2 (1:0)
    Ne 18.11. 10:15 Pardubice B - Sparta Praha B 0:2 (0:0)
    Ne 18.11. 10:15 Dukla Praha B - Slovan Liberec 1:3 (0:1)
    Ne 18.11. 10:15 Jablonec - Hradec Králové B 3:0 (1:0)
    Ne 18.11. 10:30 Teplice - CU Bohemians 5:4 np (3:1)
    Ne 18.11. 11:00 Ústí n/L - Olympia HK 6:3 (4:2)
    Ne 18.11. 11:15 Chrudim - Mladá Boleslav B 2:3 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 15 13 2 0 0 74:8 43
    2. web > 15 13 0 1 1 59:11 40
    3. 15 12 0 2 1 70:22 38
    4. web > 15 9 3 1 2 47:14 34
    5. web > 15 10 0 2 3 49:16 32
    6. web > 15 9 0 1 5 50:13 28
    7. web > 15 4 4 2 5 30:35 22
    8. web > 15 6 0 2 7 30:23 20
    9. web > 15 5 2 0 8 17:34 19
    10. web > 15 4 2 1 8 25:34 17
    11. web > 15 4 2 1 8 18:38 17
    12. web > 15 4 0 1 10 25:51 13
    13. web > 15 3 1 0 11 17:47 11
    14. web > 15 2 2 0 11 12:58 10
    15. web > 15 2 0 2 11 21:71 8
    16. web > 15 2 0 2 11 12:81 8

    22.kolo

    Ne 03.03. 10:00 Olympia HK - Mladá Boleslav B
    Ne 03.03. 10:00 Slovan Liberec - CU Bohemians
    Ne 03.03. 10:00 Hradec Králové B - Náchod
    Ne 03.03. 10:00 Neratovice - Sparta Praha B
    Ne 03.03. 10:00 Čáslav - Ústí n/L
    Ne 03.03. 10:00 Jablonec - Pardubice B
    Ne 03.03. 10:00 Dukla Praha B - Admira Praha
    Ne 03.03. 10:00 Chrudim - Teplice
    Správce soutěže: Antonín Kohout