Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 22. února 2018
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 12182
  • Návštěvy: 421/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27104
    Týden:
    421
    Dnes:
    63
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    15.kolo

    17.11. 13:30 Velim - Čelákovice 2:0 (1:0)
    17.11. 13:30 Lysá n.L. - Vyšehořovice 3:0 (1:0)
    So 18.11. 10:15 Kly - Pěčice 2:1 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Pšovka Mělník - Záryby 2:0 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Boh. Poděbrady - Uhl. Janovice 5:1 (2:0)
    So 18.11. 13:30 Divišov - Český Brod B 3:1 (1:0)
    So 18.11. 14:00 Kosmonosy - Luštěnice 3:1 (3:0)
    Ne 19.11. 13:30 Mnich. Hradiště - Sázava 2:1 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 15 10 2 1 2 36:17 35
    2. web > 15 8 3 1 3 34:21 31
    3. web > 15 9 1 0 5 37:22 29
    4.
      TJ Kly
    web > 15 9 0 1 5 35:26 28
    5. web > 15 6 3 0 6 32:26 24
    6. web > 15 7 0 3 5 31:25 24
    7. web > 15 7 1 1 6 29:23 24
    8. web > 15 6 3 0 6 28:25 24
    9. web > 15 6 1 3 5 37:27 23
    10. web > 15 7 0 1 7 23:29 22
    11. web > 15 6 0 3 6 25:25 21
    12. web > 15 6 1 1 7 20:27 21
    13. 15 6 1 0 8 16:30 20
    14. web > 15 3 1 1 10 18:33 12
    15. web > 15 2 2 1 10 16:37 11
    16. web > 15 2 1 3 9 17:41 11

    16.kolo

    So 10.03. 14:30 Pěčice - Vyšehořovice
    So 10.03. 14:30 Kosmonosy - Sázava
    So 10.03. 14:30 Divišov - Uhl. Janovice
    So 10.03. 14:30 Boh. Poděbrady - Záryby
    So 10.03. 14:30 Pšovka Mělník - Kly
    Ne 11.03. 14:30 Lysá n.L. - Čelákovice
    Ne 11.03. 14:30 Velim - Luštěnice
    Ne 11.03. 14:30 Mnich. Hradiště - Český Brod B
    Správce soutěže: Ondřej Pech
     . : Benatky B - MSK A - 0:2
    13:33  20.02. 2018
     . : Benatky B - MSK A - 0:2
    13:33  20.02. 2018
     . : Horky - Vyšehořovice 1 :10
    14:14  19.02. 2018
     . : Lysá - St. Boleslav 3:2
    08:44  14.02. 2018
     . : Desná - Hradiště - 2:2
    12:51  13.02. 2018
     . : Mn.Hradiště - VTJ Liberec - 5:1
    14:27  12.02. 2018
     . : velim - Horky 1:1
    14:20  12.02. 2018
     . : Dobrovice B : Luštěnice 6:4
    08:25  12.02. 2018
     . : Myslím, že vyhrála 3:1 nad týmem Dobrovice "&...
    10:02  09.02. 2018
     . : jak hrala Lysa prvni pratelak? dekuji
    19:28  03.02. 2018