Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 3. června 2020
svátek má Tamara.
Hlavní menu
  • ID: 12041
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7052
    Týden:
    33
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále ( Zlín - Letná )

    St 30.05. 17:00 Morkovice - Luhačovice 0:1 np (0:0)

    Semifinále

    Út 01.05. 17:00 Kunovice - Morkovice 2:3 (1:1)
    Út 01.05. 17:00 Nevšová - Luhačovice 0:2 (0:1)

    Čtvrtfinále

    St 30.08. 17:00 Mladcová - Morkovice 1:5 (1:3)
    St 30.08. 17:00 Kunovice - Boršice 3:2 np (2:2)
    St 30.08. 17:00 Nevšová - Štítná n.Vláří 2:1 np (1:1)
    St 30.08. 17:00 Baťov 1930 - Luhačovice 0:5 (0:2)

    Osmifinále

    St 16.08. 17:30 Koryčany - Morkovice 2:3 (0:3)
    St 16.08. 17:30 Mladcová - Skaštice 2:1 np (1:0)
    St 16.08. 17:30 Dolní Němčí - Boršice 0:2 (0:2)
    St 16.08. 17:30 Kunovice - Bojkovice 4:2 (1:1)
    St 16.08. 17:30 Nevšová - Podlesí 5:1 (4:0)
    St 16.08. 17:30 Vigantice - Štítná n.Vláří 0:4 (0:2)
    St 16.08. 17:30 Slušovice - Luhačovice 2:3 np (1:2)
    St 16.08. 17:30 Baťov 1930 - Provodov 4:3 (0:0)

    2.kolo

    So 29.07. 16:30 Ořechov - Boršice 1:4 (0:4)
    So 29.07. 18:00 Val. Příkazy - Podlesí 3:8 (1:6)
    Ne 30.07. 14:30 Žalkovice - Morkovice 3:4 np (1:1)
    Ne 30.07. 17:30 Březnice - Provodov 1:5 (0:1)
    Ne 30.07. 17:30 Nedašov - Slušovice 2:8 (1:3)
    Ne 30.07. 17:30 Malenovice - Luhačovice 2:3 (1:2)
    Ne 30.07. 17:30 Hrachovec - Vigantice 1:2 np (0:1)
    Ne 30.07. 17:30 Sehradice - Štítná n.Vláří 2:3 (0:2)
    Ne 30.07. 17:30 Nevšová - Velké Karlovice 1:0 (1:0)
    Ne 30.07. 17:30 Kunovice - Hluk 2:0 (0:0)
    Ne 30.07. 17:30 Dolní Němčí - Nedachlebice 6:1 (0:1)
    Ne 30.07. 17:30 Skaštice - Fryšták 5:0 (3:0)
    Ne 30.07. 17:30 Mladcová - Bystřice p.H. 2:0 (2:0)
    Ne 30.07. 17:30 Koryčany - Kvasice 2:1 (1:0)
    Ne 30.07. 17:30 Ludkovice - Baťov 1930 1:4 (1:2)
    Út 01.08. 18:00 Buchlovice - Bojkovice 1:3 (0:1)

    1.kolo

    So 22.07. 17:30 Veselá - Malenovice 2:4 (0:4)
    Ne 23.07. 17:30 Zborovice - Žalkovice 1:9 (0:5)
    Ne 23.07. 17:30 Březnice - Vlachovice 3:1 (0:1)
    Ne 23.07. 17:30 Hrachovec - Zubří 2:0 (2:0)
    Ne 23.07. 17:30 Lidečko - Sehradice 1:2 np (0:0)
    Ne 23.07. 17:30 Nevšová - Kateřinice 6:0 (3:0)
    Ne 23.07. 17:30 Šumice - Buchlovice 1:2 (1:0)
    Ne 23.07. 17:30 Kunovice - Staré Město 1:0 (0:0)
    Ne 23.07. 17:30 Nedakonice - Ořechov 4:7 (1:2)
    Ne 23.07. 17:30 Jaroslavice - Mladcová 0:1 (0:1)
    Ne 23.07. 17:30 Ludkovice - Val. Klobouky 2:1 np (0:1)
    Správce soutěže: Tomáš Kadeřábek