Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. ledna 2018
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 12027
  • Návštěvy: 205/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11632
    Týden:
    205
    Dnes:
    30
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    16.kolo

    24.11. 15:15 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    So 25.11. 12:30 Pardubice - Mladá Boleslav 4:0 (1:0)
    So 25.11. 12:45 Baník Ostrava - Karviná 3:1 (2:0)
    So 25.11. 13:15 Sparta Praha - Slavia Praha 0:3
    So 25.11. 13:15 Teplice - 1.FC Slovácko 2:1 np (1:1)
    So 25.11. 13:15 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 9:1 (4:0)
    So 25.11. 13:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 5:3 (2:2)
    So 25.11. 13:45 Fastav Zlín - Hradec Králové 1:3 (1:0)
    So 25.11. 15:45 Bohemians 1905 - Opava 2:1 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 16 15 1 0 0 61:7 47
    2. web > 16 12 1 0 3 52:11 38
    3. web > 16 11 2 1 2 44:24 38
    4. web > 16 10 1 1 4 39:18 33
    5. web > 16 8 2 3 3 23:21 31
    6. web > 16 6 4 1 5 21:22 27
    7. web > 16 7 1 3 5 33:21 26
    8. web > 16 7 2 0 7 26:33 25
    9. web > 16 6 1 3 6 23:15 23
    10. web > 16 5 3 1 7 27:23 22
    11. web > 16 4 4 2 6 25:32 22
    12. web > 16 6 1 1 8 32:34 21
    13. web > 16 5 2 1 8 20:30 20
    14. web > 16 3 2 3 8 30:50 16
    15. web > 16 4 0 1 11 23:46 13
    16. web > 16 3 0 1 12 19:44 10
    17. web > 16 2 0 4 10 20:50 10
    18. web > 16 2 1 2 11 17:53 10

    14.kolo

    So 24.02. 12:45 Fastav Zlín - Frýdek-Místek
    So 24.02. 13:15 Pardubice - Zbrojovka Brno
    So 24.02. 13:15 Teplice - Hradec Králové
    So 24.02. 13:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň
    So 24.02. 14:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko
    So 24.02. 14:45 Sigma Olomouc - České Budějovice
    So 24.02. 16:15 Sparta Praha - Mladá Boleslav
    So 24.02. 16:15 1.FK Příbram - Opava
    So 24.02. 16:15 Bohemians 1905 - Karviná
    Správce soutěže: Roman Musil
     R. Musil: Jo díky, už jsem to zjistil.
    06:28  05.11. 2017
     M. Malý: Zafajfkuj při opravách rámeček OVĚŘENO u výs...
    16:50  29.10. 2017
     R. Musil: Kontroluju a opravuju každé kolo, bohužel j...
    07:54  29.10. 2017