Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 1172
  • Návštěvy: 98/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5634
    Týden:
    98
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    St 25.05. 20:15 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:1 np (1:1)

    6.kolo - SF - odvetné zápasy

    Út 10.05. 17:30 Kroměříž - Mladá Boleslav 1:3 (0:1)
    St 11.05. 18:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:0 (0:0)

    6.kolo - SF - 1.zápasy

    Út 03.05. 17:00 Mladá Boleslav - Kroměříž 1:1 (1:0)
    Čt 05.05. 18:30 Slavia Praha - Sigma Olomouc 0k:3

    5.kolo - ČF - odvety

    St 20.04. 17:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    St 20.04. 20:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    Čt 21.04. 18:00 Slavia Praha - Teplice 1:0 (0:0)
    St 27.04. 17:00 Jablonec - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)

    5.kolo - ČF - 1.zápasy

    Út 12.04. 17:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:1 (2:0)
    St 13.04. 16:30 Sigma Olomouc - Jablonec 2:0 (0:0)
    St 13.04. 18:00 Zbrojovka Brno - Kroměříž 1:2 (0:1)
    Čt 14.04. 18:00 Teplice - Slavia Praha 2:1 (1:0)

    4.kolo - odvety

    Út 09.11. 17:30 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 3:0 (3:0)
    St 10.11. 16:00 Sigma Olomouc - Písek 1:1 (0:0)
    St 10.11. 16:30 Jablonec - HFK Olomouc 5:0 (3:0)
    St 10.11. 17:00 Mladá Boleslav - Sokolov 3:0 (2:0)
    St 10.11. 17:00 Zbrojovka Brno - Karviná 4:0 (3:0)
    St 10.11. 17:30 České Budějovice - Teplice 0:2 (0:0)
    St 17.11. 11:00 Kroměříž - Slavičín 0:0 (0:0)
    Út 23.11. 18:00 Opava - Viktoria Plzeň 3:3 (2:1)

    4.kolo - úvodní utkání

    St 27.10. 15:00 Karviná - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    St 27.10. 15:30 Sokolov - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
    St 27.10. 15:30 Slavičín - Kroměříž 1:5 (0:2)
    St 27.10. 15:30 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    St 27.10. 15:30 Písek - Sigma Olomouc 3:3 (0:1)
    St 27.10. 15:30 HFK Olomouc - Jablonec 4:2 (1:1)
    St 03.11. 17:30 Teplice - České Budějovice 0:1 (0:0)
    St 10.11. 17:00 Viktoria Plzeň - Opava 3:0 (3:0)

    3.kolo

    Út 21.09. 16:30 Dukla Praha - Jablonec 3:4 np (1:1)
    Út 21.09. 16:30 Písek - Třinec 3:1 (1:0)
    St 22.09. 16:30 Konice - HFK Olomouc 0:2 (0:1)
    St 22.09. 16:30 Hulín - Sigma Olomouc 1:3 (1:0)
    St 22.09. 16:30 Letohrad - Viktoria Žižkov 1:3 (1:2)
    St 22.09. 16:30 Třebíč - Teplice 1:2 (0:1)
    St 22.09. 16:30 SFK Vrchovina - Kroměříž 2:3 (0:2)
    St 22.09. 16:30 Slavičín - Břeclav 5:4 np (1:1)
    St 22.09. 16:30 Ovčáry - Zbrojovka Brno 2:4 np (2:2)
    St 22.09. 16:30 Karviná - Slovan Liberec 5:3 np (0:0)
    St 22.09. 16:30 Kunice - Mladá Boleslav 2:4 np (1:1)
    St 22.09. 18:00 Opava - Varnsdorf 2:1 (2:0)
    St 06.10. 16:00 Hlavice - České Budějovice 1:3 (0:1)
    St 06.10. 16:00 Vlašim - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    So 09.10. 14:00 Sokolov - Sparta Praha 2:1 (1:1)
    Út 12.10. 17:30 Slavia Praha - Ústí n/L 3:2 (1:1)

    2.kolo

    St 25.08. 17:00 Dvůr Králové - Jablonec 0:5 (0:1)
    Út 31.08. 17:00 Ústí n.O. - Sigma Olomouc 2:5 (2:2)
    Út 31.08. 17:30 Doubravka - Sokolov 0:3 (0:2)
    St 01.09. 17:00 Brozany - Teplice 0:5 (0:2)
    St 01.09. 17:00 Velim - Hlavice 1:2 (0:1)
    St 01.09. 17:00 Meteor - České Budějovice 0:2 (0:1)
    St 01.09. 17:00 Letohrad - Čáslav 1:0 (1:0)
    St 01.09. 17:00 Pardubice - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    St 01.09. 17:00 Př. Kopanina - Ústí n/L 1:5 (0:1)
    St 01.09. 17:00 Písek - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    St 01.09. 17:00 Vítkovice - Třinec 1:2 (1:0)
    St 01.09. 17:00 Hulín - Hlučín 3:2 np (2:2)
    St 01.09. 17:00 Vyškov - HFK Olomouc 1:3 (0:2)
    St 01.09. 17:00 Konice - Val. Meziříčí 5:1 (3:1)
    St 01.09. 17:00 Třebíč - Znojmo 2:1 (0:0)
    St 01.09. 17:00 Varnsdorf - Bohemians 1905 2:1 (1:1)
    St 01.09. 17:00 Šumperk - Opava 0:4 (0:1)
    St 01.09. 17:00 Hořovicko - Vlašim 0:3 (0:0)
    St 01.09. 17:00 Uničov - Karviná 1:2 (0:1)
    St 01.09. 17:00 Králův Dvůr - Kunice 1:2 (1:1)
    St 01.09. 17:00 Litvínov - Ovčáry 0:3 (0:1)
    St 01.09. 17:00 Trutnov - Mladá Boleslav 1:2 (0:2)
    St 01.09. 17:00 Břeclav - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    St 01.09. 17:00 SFK Vrchovina - Líšeň 2:1 (1:1)
    St 01.09. 18:00 Kroměříž - Otrokovice 2:1 (0:1)
    Čt 02.09. 17:00 Rosice - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
    So 04.09. 15:00 Votice - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    Út 07.09. 17:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 1:4 (0:4)
    Út 07.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:0 np (0:0)
    Út 07.09. 17:00 FC Táborsko - Dukla Praha 2:3 (1:2)
    Út 14.09. 16:30 Slavičín - Baník Ostrava 1:0np (0:0)
    Út 14.09. 17:00 Kolín - Slovan Liberec 0:3 (0:1)

    1.kolo

    23.07. 18:00 Chrást - Doubravka 1:3 (1:1)
    So 24.07. 10:15 Český Krumlov - Písek 1:2 (0:1)
    So 24.07. 10:15 Chrudim - Čáslav 0:1 (0:0)
    So 24.07. 10:30 Karlovy Vary - Mostecký FK 1:3 (1:2)
    So 24.07. 14:00 Velim - SK Kladno 1:0 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Letohrad - Náchod 2:0 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Dolany - Šumperk 1:2 np (1:1)
    So 24.07. 17:00 Roudnice - Litvínov 0:4 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Bystrc - Hulín 1:2 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Český Dub - Ovčáry 0:3 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Česká Lípa - Dukla Praha 1:4 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Kolín - Vltavín 1:0 np (0:0)
    So 24.07. 17:00 Dvůr Králové - Čáslav 2:1 np (1:1)
    So 24.07. 17:00 Trutnov - RMSK Cidlina 1:0 np (0:0)
    So 24.07. 17:00 Semily - Hlavice 0:5 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Konice - Zábřeh 3:1 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Nová Paka - Varnsdorf 0:4 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Brozany - Vilémov 4:0 (3:0)
    So 24.07. 17:00 Domažlice - Sokolov 2:5 (1:3)
    So 24.07. 17:00 Turnov - FC Táborsko 0:3 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Votice - Polepy 1:0 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Ústí n.O. - Jičín 3:0 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Holice - Pardubice 0:5 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Řezuz Děčín - Viktoria Žižkov 2:3 (1:2)
    So 24.07. 17:00 Koloveč - Králův Dvůr 1:4 (1:2)
    So 24.07. 17:00 Provodov - Otrokovice 2:3 pp (2:2)
    So 24.07. 17:00 SFK Vrchovina - Jihlava 2:1 np (1:1)
    So 24.07. 17:00 Nový Jičín - Kroměříž 0:5 (0:3)
    So 24.07. 17:00 Uherský Brod - Slavičín 1:6 (0:2)
    So 24.07. 17:00 Orlová - Hlučín 0:5 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Rosice - Žďár n.Sázavou 2:1 np (1:1)
    So 24.07. 17:00 Blansko - HFK Olomouc 0:3 (0:3)
    So 24.07. 17:00 Dolní Benešov - Vítkovice 0:1 np (0:0)
    So 24.07. 17:00 Šardice - Líšeň 0:1 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Tasovice - Břeclav 0:3 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 2:1 (2:0)
    So 24.07. 17:00 Hořovicko - Vyšehrad 4:2 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Havířov - Třinec 0:2 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 0:2 (0:2)
    So 24.07. 17:00 Mikulovice - Opava 0:1 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Lískovec - Karviná 1:2 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Sparta Brno - Znojmo 0:1 (0:0)
    So 24.07. 18:00 Vyškov - FC Zlín 2:1 (1:0)
    Ne 25.07. 10:15 Admira Praha - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 25.07. 17:00 Třebíč - Velké Meziříčí 1:0 (0:0)
    Ne 25.07. 17:00 Meteor - Benešov 3:2 np (2:2)
    Ne 25.07. 17:00 Strakonice - Kunice 0:1 (0:0)
    So 31.07. 17:00 Př. Kopanina - Chomutov 2:1 np (1:1)

    Předkolo

    So 17.07. 17:00 Citice - Domažlice 0:9 (0:6)
    So 17.07. 17:00 Chrást - Zličín 3:1 (1:0)
    Ne 18.07. 17:00 Provodov - Brumov 3:2 (2:1)
    Ne 18.07. 17:00 Český Krumlov - Třeboň 3:1 (1:1)
    Ne 18.07. 17:00 Litol - Př. Kopanina 1:2 np (1:1)
    Ne 18.07. 17:00 Čelákovice - Turnov 1:3 (0:0)
    Ne 18.07. 17:00 Aritma Praha - Velim 2:3 np (2:2)
    Ne 18.07. 17:00 Bohunice - Tasovice 0:2 (0:0)
    Ne 18.07. 17:00 Lovosice - Brozany 1:2 np (1:1)
    Ne 18.07. 17:00 Nový Jičín - Fulnek 3:0k
    Ne 18.07. 17:00 Železný Brod - Nová Paka 0:7 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]