Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. července 2017
svátek má Věroslav.
Hlavní menu
  • ID: 10969
  • Návštěvy: 154/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24999
    Týden:
    154
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    St 17.05. 17:30 Fastav Zlín - SFC Opava 1:0 (1:0)

    Semifinále

    Út 25.04. 18:30 Slavia Praha - Fastav Zlín 0:1 (0:1)
    St 26.04. 18:30 Mladá Boleslav - SFC Opava 0:2 (0:2)

    Čtvrtfinále

    Ne 26.03. 12:15 SFC Opava - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    Út 04.04. 20:15 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:2 np (1:2)
    St 05.04. 20:15 Slovan Liberec - Fastav Zlín 2:4 pp (2:2)
    St 12.04. 18:45 Slavia Praha - Karviná 5:2 (2:1)

    Osmifinále

    St 26.10. 15:30 Mladá Boleslav - Hradec Králové 4:2 (2:1)
    St 26.10. 16:30 Fastav Zlín - Sparta Praha 3:1 pp (1:1)
    St 26.10. 16:30 SFC Opava - Viktoria Plzeň 4:2 (1:1)
    St 26.10. 17:00 Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava 2:1 (1:0)
    St 26.10. 18:00 Bohemians 1905 - Králův Dvůr 3:1 (2:0)
    St 26.10. 18:30 Slavia Praha - Litoměřicko 7:0 (4:0)
    St 30.11. 16:00 Karviná - Dukla Praha 3:2 pp (2:2)
    St 01.03. 13:00 MAS Táborsko - Slovan Liberec 1:3 (1:2)

    3.Kolo

    St 14.09. 16:30 Zápy - Mladá Boleslav 1:2 (1:1)
    Út 20.09. 16:00 Hulín - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    Út 20.09. 16:30 Pardubice - Vysočina Jihlava 1:3 (1:3)
    Út 20.09. 17:00 Sigma Olomouc - MAS Táborsko 1:2 (0:2)
    St 21.09. 16:00 Litoměřicko - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
    St 21.09. 16:00 Vlašim - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    St 21.09. 16:00 Ústí n/L - Zbrojovka Brno 1:4 (1:1)
    St 21.09. 16:00 Velké Meziříčí - Dukla Praha 1:2 (0:0)
    St 21.09. 16:30 Hlučín - Viktoria Plzeň 0:7 (0:2)
    Út 27.09. 17:00 Karviná - Prostějov 2:0 pp (0:0)
    St 28.09. 16:00 MFK Chrudim - Slavia Praha 1:3 (0:1)
    St 05.10. 16:30 Tachov - Fastav Zlín 0:3 (0:1)
    Út 11.10. 16:00 Králův Dvůr - Jablonec 2:1 np (1:1)
    Út 11.10. 18:00 1.FC Slovácko - SFC Opava 3:4 pp (1:0)
    St 12.10. 16:00 Sparta Praha - České Budějovice 2:0 (0:0)
    St 12.10. 16:30 Písek - Slovan Liberec 1:5 (0:3)

    2.Kolo

    Út 09.08. 17:00 Nový Jičín - Karviná 1:2 (1:0)
    St 10.08. 17:00 Uničov - 1.FC Slovácko 1:3 (0:0)
    St 10.08. 17:00 Slavičín - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
    St 10.08. 17:00 Klatovy - Vysočina Jihlava 1:9 (0:5)
    St 10.08. 17:00 Admira Praha - Hradec Králové 1:4 (0:2)
    St 10.08. 17:00 Převýšov - Dukla Praha 0:3 (0:1)
    St 10.08. 17:00 Tachov - Viktoria Žižkov 2:1 np (0:0)
    St 10.08. 17:00 Benátky - Vlašim 2:5 pp (2:2)
    St 10.08. 17:00 Živanice - Pardubice 0:1 (0:1)
    St 10.08. 17:00 Český Brod - České Budějovice 3:4 (1:3)
    St 10.08. 17:00 Králův Dvůr - Teplice 1:0 (1:0)
    St 10.08. 17:00 Domažlice - Jablonec 1:4 (0:3)
    St 10.08. 17:00 Hlučín - Frýdek-Místek 2:1 pp (1:1)
    St 10.08. 17:00 Hulín - Znojmo 2:1 (1:0)
    St 10.08. 17:00 Štěchovice - Bohemians 1905 2:3 (1:1)
    St 10.08. 17:00 Vltavín - MAS Táborsko 1:2 (1:1)
    St 10.08. 17:00 Písek - Varnsdorf 3:0 (1:0)
    St 10.08. 17:00 Šumperk - SFC Opava 1:4 (1:1)
    St 10.08. 17:00 MFK Chrudim - Vítkovice 1:0 pp (0:0)
    St 10.08. 17:00 Líšeň - Prostějov 1:3 (1:1)
    St 10.08. 17:00 Slavoj Polná - Sigma Olomouc 1:10 (1:5)
    Út 16.08. 17:00 Litoměřicko - 1.FK Příbram 3:1 (3:0)
    St 17.08. 17:00 Velké Meziříčí - Třinec 2:1 (2:0)
    Út 23.08. 17:00 Třebíč - Fastav Zlín 0:4 (0:2)
    Út 23.08. 17:00 Benešov - Ústí n/L 2:4 (2:2)
    Út 23.08. 17:00 Břeclav - Baník Ostrava 0:6 (0:2)
    St 24.08. 17:00 Zápy - Baník Sokolov 2:1 (1:0)

    1.Kolo

    29.07. 17:30 Stará Říše - Velké Meziříčí 1:2 (1:1)
    So 30.07. 10:15 Havířov - Třinec 1:2 (0:0)
    So 30.07. 10:15 Admira Praha - Dobrovice 3:2 np (2:2)
    So 30.07. 10:15 Kratonohy - MFK Chrudim 1:5 (0:0)
    So 30.07. 10:30 Mar. Lázně - Baník Sokolov 1:6 (1:4)
    So 30.07. 11:00 Př. Kopanina - Tachov 3:6 (3:4)
    So 30.07. 17:00 Tasovice - Třebíč 0:2 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Olympia HK - Vlašim 1:2 (1:1)
    So 30.07. 17:00 Chotěboř - Slavoj Polná 1:6 (0:3)
    So 30.07. 17:00 Letohrad - Pardubice 0:5 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Kladno - MAS Táborsko 0:4 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Klatovy - Vyšehrad 4:2 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Šumperk - Mohelnice 1:0 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Chrastava - Zápy 1:2 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Souš - Vltavín 0:2 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Břeclav - Vyškov 4:3 (1:1)
    So 30.07. 17:00 Přerov - Uničov 1:5 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Holešov - Sigma Olomouc 0:6 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Proboštov - Varnsdorf 1:3 (1:1)
    So 30.07. 17:00 Velvary - Převýšov 1:4 (1:1)
    So 30.07. 17:00 Motorlet Praha - České Budějovice 2:3 np (2:2)
    So 30.07. 17:00 Tišnov - Prostějov 0:3 (0:3)
    So 30.07. 17:00 Nové Sady - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Sezimovo Ústí - Písek 0:3 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Brozany - Benešov 2:3 np (2:2)
    So 30.07. 17:00 Dvůr Králové - Benátky 0:3 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Český Brod - Hořovicko 3:1 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Rýmařov - Hlučín 1:2 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Hodonín - Hulín 2:3 np (1:1)
    So 30.07. 17:00 Líšeň - Otrokovice 1:0 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Rosice - Znojmo 0:1 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Náchod - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Petřkovice - SFC Opava 0:1 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Hranice - Nový Jičín 0:5 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Brumov - Vítkovice 0:5 (0:5)
    So 30.07. 17:00 Lomnice - Domažlice 1:10 (1:6)
    So 30.07. 17:00 Dolní Benešov - Baník Ostrava 0:3 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Štětí - Ústí n/L 0:6 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Slavičín - Kroměříž 1:0 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Kolín - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    So 30.07. 18:00 Čáslav - Živanice 0:3 (0:1)
    Ne 31.07. 17:00 Meteor - Litoměřicko 2:3 (1:1)
    Ne 31.07. 17:00 SK Rakovník - Štěchovice 0:2 (0:2)

    Předkolo

    22.07. 18:00 Frýdlant n.O. - Havířov 0:1 np (0:0)
    So 23.07. 10:15 Přeštice - Př. Kopanina 1:3 pp (1:1)
    So 23.07. 10:15 Kratonohy - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 23.07. 10:15 Aritma Praha - Kolín 2:3 pp (2:2)
    So 23.07. 17:00 Náchod - Trutnov 3:1 pp (1:1)
    So 23.07. 17:00 Loko Petrovice - Petřkovice 1:2 (0:0)
    So 23.07. 17:00 Jakubčovice - Hranice 1:3 (0:2)
    So 23.07. 17:00 Slavičín - Val. Meziříčí 3:0 (2:0)
    So 23.07. 17:00 Vysoké Mýto - Čáslav 0:1 pp (0:0)
    So 23.07. 17:00 SK Rakovník - Karlovy Vary 2:1 np (1:1)
    Ne 24.07. 17:00 Kralice - Nové Sady 0:2 (0:2)
    Ne 24.07. 17:00 Česká Lípa - Velvary 2:3 np (2:2)
    Ne 24.07. 17:00 Mar. Lázně - Rokycany 4:1 (3:0)
    Ne 24.07. 17:00 Brozany - Chomutov 3:1 (1:1)
    Ne 24.07. 17:00 RMSK Cidlina - Chrastava 1:3 (1:2)
    Ne 24.07. 17:00 Svitavy - Letohrad 0:3 (0:2)
    Ne 24.07. 17:00 Pustá Polom - Dolní Benešov 0:2 (0:2)
    Ne 24.07. 17:00 Stará Říše - Vrchovina 2:1 (1:1)
    Ne 24.07. 17:00 Ostrá - Admira Praha 0:7 (0:5)
    Ne 24.07. 17:00 Provodov - Holešov 0:1 (0:0)
    Ne 24.07. 17:00 Sušice - Klatovy 0:5 (0:4)
    Ne 24.07. 17:00 Motorlet Praha - Nový Bor 8:2 (4:0)
    Ne 24.07. 17:00 Proboštov - Neratovice 5:4 np (1:1)
    Ne 24.07. 17:00 Tišnov - Blansko 3:2 np (2:2)
    Ne 24.07. 17:00 Brumov - Velké Karlovice 2:1 (0:1)
    Ne 24.07. 17:00 Sedlčany - Kladno 3:4 (2:2)
    Ne 24.07. 17:00 Přerov - HFK Olomouc 3:2 (3:1)
    Ne 24.07. 17:00 Lomnice - Mostecký FK 3:0k
    Ne 24.07. 17:00 Štětí - Turnov 3:2 np (1:0)
    Ne 24.07. 17:00 Jeseník - Šumperk 0:2 (0:1)
    Ne 24.07. 17:00 Chotěboř - Pelhřimov 3:2 pp (2:2)
    Ne 24.07. 17:00 Souš - Ostrov 4:2 (3:1)
    Ne 24.07. 17:00 Bzenec - Břeclav 0:1 (0:0)
    Ne 24.07. 17:00 Uhelné sklady - Olympia HK 1:5 (0:3)
    Ne 24.07. 17:00 Sezimovo Ústí - Hostouň 2:0 (1:0)
    Ne 24.07. 17:00 Velká Bíteš - Tasovice 1:2 (1:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek
     J. Vrba: Litoměřicko 3 : 1 Příbram velká gratulace p...
    20:09  16.08. 2016