Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 10953
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7048
    Týden:
    37
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINÁLE

    St 14.06. 18:00 Louny - Brná 5:2 (2:1)

    4. KOLO / SEMIFINÁLE

    St 31.05. 17:00 Brná - Modlany 5:1 (2:1)
    St 31.05. 17:00 Údlice - Louny 1:2 (0:0)

    TŘETÍ KOLO / ČTVRTFINÁLE

    St 10.05. 17:00 Údlice - Kadaň 5:1 (2:1)
    St 10.05. 17:00 Hrobce - Louny 2:3 (1:1)
    St 10.05. 17:00 Jílové - Brná 3:4 np (2:0)
    Ne 14.05. 10:30 Litvínov - Modlany 1:4 (1:2)

    DRUHÉ KOLO

    St 07.09. 17:00 Hrobce - Proboštov 8:1 (5:0)
    St 07.09. 17:00 Dobroměřice - Louny 0:6 (0:4)
    St 07.09. 17:00 Perštejn - Litvínov 1:6 (1:5)
    St 07.09. 17:00 Brná - Neštěmice 4:3 (2:3)
    St 07.09. 17:00 Jílové - Vilémov 3:2 (1:0)
    St 07.09. 17:00 Údlice - Žatec 6:2 (2:0)
    St 07.09. 17:00 Vilémov CV - Kadaň 1:3 (0:2)
    St 07.09. 17:00 Krupka - Modlany 1:5 (0:3)

    PRVNÍ KOLO

    Po 01.08. 00:00 Heřmanov - Modlany 0:1k
    Po 01.08. 00:00 Údlice - Blšany 1:0k
    St 03.08. 17:30 Junior Děčín - Vilémov 0:6 (0:1)
    So 06.08. 17:00 Modrá - Proboštov 4:5 np (1:2)
    So 06.08. 17:00 Strupčice - Perštejn 2:6 (1:2)
    So 06.08. 17:00 Boletice - Brná 1:11 (0:3)
    So 06.08. 17:00 Klášterec - Litvínov 0:12 (0:5)
    So 06.08. 17:00 Dobroměřice - Bílina 2:1 (0:0)
    So 06.08. 17:00 Union Děčín - Neštěmice 2:7 (1:1)
    So 06.08. 17:00 Vilémov CV - Horní Jiřetín 5:2 (2:0)
    So 06.08. 17:00 Jílové - Srbice 4:2 (2:1)
    So 06.08. 17:00 Meziboří - Krupka 0:14 (0:4)
    So 06.08. 17:00 Vejprty - Kadaň 0:7 (0:3)
    Ne 07.08. 17:00 Ervěnice - Žatec 1:8 (1:2)
    St 17.08. 18:00 Bohušovice - Hrobce 0:8 (0:3)
    Ne 21.08. 14:00 Nové Sedlo - Louny 4:5 np (2:2)
    Správce soutěže: "Dejwíňo"