Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. ledna 2020
svátek má Doubravka.
Hlavní menu
  • ID: 10714
  • Návštěvy: 67/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9111
    Týden:
    67
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále; Bílí tygři Liberec - Sparta Praha; 4:2

    Čt 14.04. 17:20 Liberec - Sparta Praha 1:3
    15.04. 17:20 Liberec - Sparta Praha 4:2
    Po 18.04. 18:20 Sparta Praha - Liberec 4:1
    Út 19.04. 18:20 Sparta Praha - Liberec 1:4
    22.04. 17:20 Liberec - Sparta Praha 4:3
    Ne 24.04. 17:20 Sparta Praha - Liberec 1:2 pp

    Semifinále; Bílí tygři Liberec - BK Mladá Boleslav; 4:0

    Čt 31.03. 18:20 Liberec - Mladá Boleslav 4:3
    01.04. 17:20 Liberec - Mladá Boleslav 5:2
    Po 04.04. 17:20 Mladá Boleslav - Liberec 0:3
    Út 05.04. 17:20 Mladá Boleslav - Liberec 2:5

    Semifinále; HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň; 4:2

    Út 29.03. 17:50 Sparta Praha - Plzeň 3:7
    St 30.03. 18:20 Sparta Praha - Plzeň 4:3
    So 02.04. 16:00 Plzeň - Sparta Praha 2:4
    Ne 03.04. 16:45 Plzeň - Sparta Praha 2:1
    St 06.04. 18:20 Sparta Praha - Plzeň 6:1
    08.04. 17:20 Plzeň - Sparta Praha 2:3 pp

    Čtvrtfinále; Bílí tygři Liberec - Piráti Chomutov; 4:0

    St 16.03. 18:00 Liberec - Chomutov 4:1
    Čt 17.03. 18:00 Liberec - Chomutov 4:1
    Ne 20.03. 17:50 Chomutov - Liberec 1:3
    Po 21.03. 17:30 Chomutov - Liberec 2:7

    Čtvrtfinále; HC Sparta Praha - PSG Zlín; 4:1

    St 16.03. 18:20 Sparta Praha - Zlín 4:3
    Čt 17.03. 18:20 Sparta Praha - Zlín 0:4
    Ne 20.03. 17:00 Zlín - Sparta Praha 2:3
    Po 21.03. 17:20 Zlín - Sparta Praha 1:4
    St 23.03. 18:20 Sparta Praha - Zlín 5:2

    Čtvrtfinále; Mountfield HK - BK Mladá Boleslav; 2:4

    Po 14.03. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 5:2
    Út 15.03. 17:20 Mountfield HK - Mladá Boleslav 3:4 pp
    18.03. 17:30 Mladá Boleslav - Mountfield HK 3:2 np
    So 19.03. 17:30 Mladá Boleslav - Mountfield HK 5:4 np
    Út 22.03. 17:20 Mountfield HK - Mladá Boleslav 4:2
    Čt 24.03. 17:20 Mladá Boleslav - Mountfield HK 4:0

    Čtvrtfinále; HC Škoda Plzeň - HC Olomouc; 4:1

    Po 14.03. 17:20 Plzeň - Olomouc 1:0 pp
    Út 15.03. 17:30 Plzeň - Olomouc 4:2
    18.03. 18:00 Olomouc - Plzeň 1:8
    So 19.03. 17:00 Olomouc - Plzeň 2:1
    Út 22.03. 17:30 Plzeň - Olomouc 2:1

    Předkolo; PSG Zlín - HC Oceláři Třinec; 3:2

    Po 07.03. 17:20 Zlín - Třinec 2:1
    Út 08.03. 17:30 Zlín - Třinec 3:4 np
    Čt 10.03. 17:00 Třinec - Zlín 2:3 pp
    11.03. 17:20 Třinec - Zlín 4:3
    Ne 13.03. 17:20 Zlín - Třinec 3:2 pp

    Předkolo; Piráti Chomutov - HC Kometa Brno; 3:1

    Po 07.03. 17:20 Chomutov - Kometa Brno 2:1 pp
    Út 08.03. 17:20 Chomutov - Kometa Brno 2:0
    Čt 10.03. 18:00 Kometa Brno - Chomutov 3:2
    11.03. 18:00 Kometa Brno - Chomutov 3:4
    Správce soutěže: Jan Šejhl