Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 10271
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5696
    Týden:
    35
    Dnes:
    10
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále ( Zlín - Letná )

    St 18.05. 18:00 Dolní Němčí - Provodov 1:2 (0:0)

    Semifinále

    St 04.05. 16:30 Dolní Němčí - Chropyně 1:0 (0:0)
    St 04.05. 16:30 Fryšták - Provodov 2:4 (2:2)

    Čtvtfinále

    St 09.09. 16:30 Tečovice - Chropyně 2:4 (1:1)
    St 09.09. 16:30 Dolní Němčí - Baťov 1930 5:0 (2:0)
    St 09.09. 16:30 Lhota u Vsetína - Fryšták 2:3 np (1:1)
    St 09.09. 16:30 Štítná n.Vláří - Provodov 1:2 (1:1)

    2. kolo

    St 26.08. 17:00 Tečovice - Kvasice 2:1 (1:0)
    St 26.08. 17:00 Zborovice - Chropyně 2:4 (2:0)
    St 26.08. 17:00 Dolní Němčí - Luhačovice 7:4 (3:3)
    St 26.08. 17:00 Strání - Baťov 1930 1:5 (1:2)
    St 26.08. 17:00 Lhota u Vsetína - Podlesí 2:0 (1:0)
    St 26.08. 17:00 Zubří - Fryšták 2:4 (1:2)
    St 26.08. 17:00 Val. Klobouky - Provodov 1:4 (0:2)
    St 26.08. 17:00 Jaroslavice - Štítná n.Vláří 2:4 (1:4)

    1. kolo

    So 01.08. 17:30 Juřinka - Podlesí 2:3 (0:1)
    Ne 02.08. 17:30 Tečovice - Morkovice 1:0 np (0:0)
    Ne 02.08. 17:30 Nevšová - Štítná n.Vláří 1:2 (0:0)
    Ne 02.08. 17:30 Podkopná Lhota - Val. Klobouky 0:2 (0:1)
    Ne 02.08. 17:30 Veselá - Provodov 2:5 (1:3)
    Ne 02.08. 17:30 Zubří - Slušovice 1:0 np (0:0)
    Ne 02.08. 17:30 Prostř. Bečva - Fryšták 0:6 (0:3)
    Ne 02.08. 17:30 Lhota u Vsetína - Vigantice 4:3 np (0:1)
    Ne 02.08. 17:30 Ostrožská NV - Strání 1:4 (1:2)
    Ne 02.08. 17:30 Kunovice - Baťov 1930 0:2 (0:1)
    Ne 02.08. 17:30 Dolní Němčí - Nedachlebice 5:1 (3:0)
    Ne 02.08. 17:30 Buchlovice - Luhačovice 0:5 (0:2)
    Ne 02.08. 17:30 Skaštice - Chropyně 1:2 (0:1)
    Ne 02.08. 17:30 Zborovice - Bystřice p.H. 2:1 np (0:0)
    Ne 02.08. 17:30 Mladcová - Kvasice 1:2 (1:1)
    Ne 02.08. 17:30 Vlachovice - Jaroslavice 1:7 (1:4)

    Předkolo

    So 25.07. 17:30 Slavkov p.H. - Tečovice 0:2 (0:1)
    Ne 26.07. 17:30 Zborovice - Malenovice 1:0 (1:0)
    Ne 26.07. 17:30 Buchlovice - Nivnice 4:1 (4:0)
    Ne 26.07. 17:30 Staré Město - Kunovice 1:6 (0:1)
    Ne 26.07. 17:30 Lidečko - Lhota u Vsetína 1:3 (1:1)
    Ne 26.07. 17:30 Kateřinice - Prostř. Bečva 1:5 (0:3)
    Ne 26.07. 17:30 Veselá - Lukov 3:1 (2:1)
    Ne 26.07. 17:30 Nevšová - Nedašov 6:4 (3:1)
    Správce soutěže: Tomáš Kadeřábek