Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 10239
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
6014
Týden:
29
Dnes:
3
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále

St 08.06. 17:30 Třeboradice - Uhelné sklady 0:1 (0:0)

Semifinále

St 18.05. 17:00 Dubeč - Uhelné sklady 0:6
St 18.05. 17:00 Třeboradice - ABC Braník 2:1np

Čtvrtfinále

St 04.05. 17:00 Dubeč - FC Háje 1:0
St 04.05. 17:00 Kunratice - Uhelné sklady 1:6 (0:2)
St 04.05. 17:00 Zličín - Třeboradice 2:3 (1:2)
St 04.05. 17:00 ČAFC Praha - ABC Braník 3:4 (1:4)

3.kolo

St 28.10. 14:30 ABC Braník - Střešovice 1911 3:2 np (2:2)
St 28.10. 14:30 Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 1:2 (0:0)
St 28.10. 14:30 Bohemians - Třeboradice 2:3 np (2:2)
St 28.10. 14:30 Zbraslav - Zličín 1:2 np (1:1)
St 28.10. 14:30 Stodůlky - Uhelné sklady 2:9 (2:4)
St 28.10. 14:30 Př. Kopanina - Kunratice 2:3 (1:3)
St 28.10. 14:30 Union Vršovice - FC Háje 0:1 (0:0)
St 28.10. 14:30 Královice - Dubeč 1:2 np (1:1)

2.Kolo

St 16.09. 17:00 Hostivař - Královice 3:8 (1:6)
St 16.09. 17:00 Libuš - ABC Braník 1:5 (0:5)
St 16.09. 17:00 Dukla JM - ČAFC Praha 4:7 (1:5)
St 16.09. 17:00 D. Počernice - Újezd nad Lesy 1:4 (0:2)
St 16.09. 17:00 Březíněves - Třeboradice 1:7 (1:4)
St 16.09. 17:00 Klánovice - Bohemians 0:5 (0:0)
St 16.09. 17:00 Zlíchov - Zličín 2:4 (0:1)
St 16.09. 17:00 Radotín - Zbraslav 0:7 (0:3)
St 16.09. 17:00 Řepy - Uhelné sklady 4:9 (1:4)
St 16.09. 17:00 Čechie Smíchov - Stodůlky 3:7 (2:4)
St 16.09. 17:00 Kunratice - Cholupice 2:1 (2:0)
St 16.09. 17:00 Tempo - Př. Kopanina 0:2 (0:0)
St 16.09. 17:00 Štěrboholy - FC Háje 1:3 (0:2)
St 16.09. 17:00 Kolovraty - Union Vršovice 1:4 (0:2)
St 16.09. 17:00 Benice - Dubeč 2:7 (2:3)
St 16.09. 17:00 Střešovice 1911 - 1999 Praha 3:0k

1.kolo

St 02.09. 17:30 Benice - Spartak Kbely 4:1 (1:0)
St 02.09. 17:30 Spoje Praha - Kunratice 2:9 (1:4)
St 02.09. 17:30 Čechie Smíchov - Řeporyje 3:1 (1:0)
St 02.09. 17:30 Hrdlořezy - Klánovice 2:3 (0:3)
St 02.09. 17:30 Suchdol - Řepy 2:3 (2:1)
St 02.09. 17:30 Troja - Březíněves 3:5 (2:3)
St 02.09. 17:30 Kyje - D. Počernice 1:3 (1:1)
Správce soutěže: Jan Syrový