Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 9882
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12494
    Týden:
    33
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 15.08. 14:45 Přel./Řeč. - Lanškroun 3:2np [ více ]
    3. So 22.08. 14:30 FAKK Ml.Boleslav - Přel./Řeč. 1:0 [ více ]
    1. St 26.08. 18:00 Přel./Řeč. - Třemošnice 4:3pp [ více ]
    4. So 29.08. 14:45 Přel./Řeč. - Živanice 3:2 [ více ]
    5. So 05.09. 13:00 Holice - Přel./Řeč. 0:3 [ více ]
    6. So 12.09. 14:45 Přel./Řeč. - Česká Třebová 4:5np [ více ]
    7. Ne 20.09. 14:00 Pom./Pol. - Přel./Řeč. 0:1 [ více ]
    8. So 26.09. 00:00 Přel./Řeč. - Ústí n.O. 5:2 [ více ]
    9. So 03.10. 13:30 Choceň - Přel./Řeč. 1:2np [ více ]
    10. So 10.10. 13:45 Přel./Řeč. - Hlinsko 1:0np [ více ]
    11. So 17.10. 15:30 H. Městec - Přel./Řeč. 2:0 [ více ]
    12. So 24.10. 12:15 Přel./Řeč. - Mor. Třebová 3:0 [ více ]
    15. St 28.10. 10:00 Libchavy - Přel./Řeč. 1:3 [ více ]
    13. Ne 01.11. 11:45 Dolní Újezd - Přel./Řeč. 2:1 [ více ]
    14. So 07.11. 11:45 Přel./Řeč. - Svitavy B 0:4 [ více ]
    17. Ne 20.03. 12:15 Lanškroun - Přel./Řeč. 0:2 [ více ]
    18. Ne 27.03. 12:30 Přel./Řeč. - FAKK Ml.Boleslav 4:3np [ více ]
    19. Ne 03.04. 10:30 Živanice - Přel./Řeč. 4:0 [ více ]
    20. Ne 10.04. 14:00 Přel./Řeč. - Holice 2:6 [ více ]
    21. So 16.04. 14:45 Česká Třebová - Přel./Řeč. 7:2 [ více ]
    22. Ne 24.04. 14:30 Přel./Řeč. - Pom./Pol. 0:1 [ více ]
    23. So 30.04. 14:00 Ústí n.O. - Přel./Řeč. 4:1 [ více ]
    24. Ne 08.05. 14:30 Přel./Řeč. - Choceň 3:4 [ více ]
    25. Ne 15.05. 14:30 Hlinsko - Přel./Řeč. 10:0 [ více ]
    16. St 18.05. 00:00 Třemošnice - Přel./Řeč. 0:1np [ více ]
    26. Ne 22.05. 14:30 Přel./Řeč. - H. Městec 2:3 [ více ]
    27. So 28.05. 17:00 Mor. Třebová - Přel./Řeč. 9:0 [ více ]
    28. So 04.06. 00:00 Přel./Řeč. - Dolní Újezd 2:3 [ více ]
    29. Ne 12.06. 14:00 Svitavy B - Přel./Řeč. 6:0 [ více ]
    30. Ne 19.06. 14:30 Přel./Řeč. - Libchavy 1:0 [ více ]
    Správce soutěže: Pavel Kolbaba