Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 8729
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6679
    Týden:
    23
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Po 15.09. 20:00 Combix UL B - FC Atletico CV 2:6 [ více ]
    2. Út 23.09. 20:00 Combix UL B - Fírova Pivnice 1:7 [ více ]
    3. Po 29.09. 21:00 Gardenline LT B - Combix UL B 3:2 [ více ]
    4. Po 06.10. 20:00 Combix UL B - Italové UL 3:8 [ více ]
    5. St 15.10. 20:00 1.FC Kostelníci UL - Combix UL B 3:1 [ více ]
    6. Po 20.10. 20:00 Combix UL B - FC Třebenice 10:6 [ více ]
    7. 31.10. 20:00 hřiště Baník CV - Combix UL B 5:1 [ více ]
    8. Po 03.11. 20:00 Combix UL B - Tutti Pizza UL 6:7 [ více ]
    9. Čt 13.11. 20:30 Rapid UL - Combix UL B 3:4 [ více ]
    10. Po 17.11. 20:00 Combix UL B - CF Radobýl LT B 4:11 [ více ]
    12. Po 01.12. 20:00 Combix UL B - ACZ Lovosice 8:2 [ více ]
    13. 12.12. 19:30 FC Tiradores UL - Combix UL B 7:4 [ více ]
    14. 19.12. 19:00 FC Atletico CV - Combix UL B 4:1 [ více ]
    11. Po 22.12. 19:00 Dynamo UL - Combix UL B 2:5 [ více ]
    15. Čt 08.01. 18:00 Fírova Pivnice - Combix UL B 4:7 [ více ]
    16. Po 12.01. 20:00 Combix UL B - Gardenline LT B 9:3 [ více ]
    17. Po 19.01. 20:00 Italové UL - Combix UL B 5:6 [ více ]
    18. Po 26.01. 20:00 Combix UL B - 1.FC Kostelníci UL 6:3 [ více ]
    19. St 04.02. 20:00 FC Třebenice - Combix UL B 3:3 [ více ]
    20. Po 09.02. 20:00 Combix UL B - Baník CV 5:12 [ více ]
    21. St 18.02. 21:00 Tutti Pizza UL - Combix UL B 0:5 [ více ]
    22. Po 23.02. 20:00 Combix UL B - Rapid UL 3:1 [ více ]
    23. St 04.03. 21:00 CF Radobýl LT B - Combix UL B 0:5 [ více ]
    24. Po 09.03. 20:00 Combix UL B - Dynamo UL 5:3 [ více ]
    25. 20.03. 21:30 ACZ Lovosice - Combix UL B 7:1 [ více ]
    26. Po 23.03. 20:00 Combix UL B - FC Tiradores UL 8:5 [ více ]
    Správce soutěže: Zdeněk Valta