Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 6169
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Krajská liga

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4633
    Týden:
    43
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 18.09. 17:00 Studénka - Rožnov 6:3 [ více ]
    2. So 24.09. 17:00 Krnov - Studénka 6:3 [ více ]
    3. St 28.09. 18:00 Studénka - Horní Benešov 8:6 [ více ]
    4. Ne 02.10. 17:00 Orlová - Studénka 8:2 [ více ]
    5. Ne 09.10. 17:00 Studénka - Nový Jičín B 6:4 [ více ]
    6. So 15.10. 17:00 Bohumín - Studénka 1:12 [ více ]
    7. St 19.10. 18:00 Studénka - Kopřivnice 4:5 [ více ]
    8. So 22.10. 17:00 Rožnov - Studénka 3:8 [ více ]
    9. Čt 27.10. 18:00 Studénka - Krnov 11:6 [ více ]
    10. Ne 30.10. 17:30 Horní Benešov - Studénka 8:3 [ více ]
    11. So 05.11. 17:00 Studénka - Orlová 4:3 [ více ]
    12. Ne 13.11. 18:00 Nový Jičín B - Studénka 2:5 [ více ]
    13. St 16.11. 18:00 Studénka - Bohumín 10:2 [ více ]
    14. So 19.11. 17:00 Kopřivnice - Studénka 2:8 [ více ]
    15. Ne 27.11. 17:00 Studénka - Rožnov 5:4 [ více ]
    16. St 30.11. 18:00 Krnov - Studénka 1:7 [ více ]
    17. Ne 04.12. 17:00 Studénka - Horní Benešov 9:5 [ více ]
    18. Ne 11.12. 17:00 Orlová - Studénka 5:4pp [ více ]
    19. So 17.12. 17:00 Studénka - Nový Jičín B 4:5np [ více ]
    20. Čt 22.12. 18:00 Studénka - Bohumín 5:1 [ více ]
    21. St 28.12. 18:00 Studénka - Kopřivnice 4:1 [ více ]
    22. So 07.01. 17:00 Rožnov - Studénka 6:2 [ více ]
    23. St 11.01. 18:00 Studénka - Krnov 6:8 [ více ]
    24. So 14.01. 17:00 Horní Benešov - Studénka 3:6 [ více ]
    25. So 21.01. 17:00 Studénka - Orlová 4:8 [ více ]
    26. Čt 26.01. 19:00 Nový Jičín B - Studénka 2:5 [ více ]
    27. So 28.01. 17:00 Bohumín - Studénka 3:2 [ více ]
    28. So 04.02. 17:00 Kopřivnice - Studénka 6:5pp [ více ]
    Správce soutěže: Radek Pobořil