Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 3805
  • Návštěvy: 57/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8340
    Týden:
    57
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. So 27.08. 09:30 Říčany - Spartak Příbram 2:2 [ více ]
    4. Ne 04.09. 09:30 Spartak Příbram - Hořovicko 7:1 [ více ]
    1. St 07.09. 00:00 Spartak Příbram - Sedlčany 0:1 [ více ]
    5. So 10.09. 00:00 Pšovka Mělník - Spartak Příbram 0:2 [ více ]
    6. So 17.09. 00:00 Spartak Příbram - Tatran Rakovník 3:2 [ více ]
    7. So 24.09. 00:00 Kutná Hora - Spartak Příbram 4:2 [ více ]
    2. St 28.09. 00:00 Spartak Příbram - Kunice 3:3 [ více ]
    8. So 01.10. 00:00 Spartak Příbram - Nymburk 3:3 [ více ]
    9. So 08.10. 09:30 Neratovice - Spartak Příbram 6:1 [ více ]
    10. Ne 16.10. 09:30 Spartak Příbram - Brandýs 3:4 [ více ]
    11. Ne 23.10. 09:30 Lysá n.L. - Spartak Příbram 9:1 [ více ]
    12. Ne 30.10. 09:30 Spartak Příbram - Čelákovice 1:2 [ více ]
    13. So 05.11. 09:30 Velký Borek - Spartak Příbram 1:5 [ více ]
    14. Ne 13.11. 09:30 Spartak Příbram - Kosmonosy 4:4 [ více ]
    15. So 19.11. 09:30 Velim - Spartak Příbram 2:2 [ více ]
    17. So 17.03. 09:30 hřiště Kunice - Spartak Příbram 3:4 [ více ]
    18. Ne 25.03. 09:30 Spartak Příbram - Říčany 1:2 [ více ]
    19. Ne 01.04. 10:15 Hořovicko - Spartak Příbram 5:4 [ více ]
    20. Ne 08.04. 09:30 Spartak Příbram - Pšovka Mělník 9:2 [ více ]
    21. So 14.04. 09:30 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 2:2 [ více ]
    22. Ne 22.04. 09:30 Spartak Příbram - Kutná Hora 4:1 [ více ]
    16. St 25.04. 09:30 Sedlčany - Spartak Příbram 2:0 [ více ]
    23. So 28.04. 09:30 Nymburk - Spartak Příbram 4:2 [ více ]
    24. Ne 06.05. 09:30 Spartak Příbram - Neratovice 3:4 [ více ]
    25. Ne 13.05. 09:30 Brandýs - Spartak Příbram 2:3 [ více ]
    26. Ne 20.05. 09:30 Spartak Příbram - Lysá n.L. 4:1 [ více ]
    27. Ne 27.05. 09:30 Čelákovice - Spartak Příbram 0:1 [ více ]
    28. Ne 03.06. 09:30 Spartak Příbram - Velký Borek 6:1 [ více ]
    29. So 09.06. 09:30 Kosmonosy - Spartak Příbram 1:3 [ více ]
    30. Ne 17.06. 09:30 Spartak Příbram - Velim 3:2 [ více ]
    Správce soutěže: Luděk Rublič