Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 3738
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7964
    Týden:
    42
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 13.08. 12:30 Neratovice - Nymburk 5:2 [ více ]
    2. So 20.08. 12:30 Neratovice - Vlašim 2:0 [ více ]
    3. Ne 28.08. 12:30 Kunice - Neratovice 2:6 [ více ]
    4. So 03.09. 12:30 Neratovice - Čelákovice 9:1 [ více ]
    5. So 10.09. 12:30 Hořovicko - Neratovice 1:4 [ více ]
    6. 16.09. 12:30 Neratovice - Benešov 2:0 [ více ]
    7. So 24.09. 12:30 SK Rakovník - Neratovice 1:0 [ více ]
    8. So 01.10. 12:30 Neratovice - Kosmonosy 4:4 [ více ]
    9. So 08.10. 12:30 Spartak Příbram - Neratovice 4:2 [ více ]
    10. So 15.10. 12:30 Neratovice - Brandýs 1:6 [ více ]
    11. So 22.10. 12:30 Čáslav - Neratovice 1:8 [ více ]
    12. So 29.10. 12:30 Neratovice - Mnich. Hradiště 3:4 [ více ]
    13. Ne 06.11. 12:30 ČLU Beroun - Neratovice 1:3 [ více ]
    14. So 12.11. 12:30 Neratovice - Dobříš 9:1 [ více ]
    15. Ne 20.11. 12:30 Kutná Hora - Neratovice 2:6 [ více ]
    17. So 17.03. 12:15 Vlašim - Neratovice 2:4 [ více ]
    18. So 24.03. 12:30 Neratovice - Kunice 4:4 [ více ]
    19. So 31.03. 12:30 Čelákovice - Neratovice 2:8 [ více ]
    20. St 04.04. 18:15 Neratovice - Hořovicko 3:0 [ více ]
    21. Ne 15.04. 12:15 Benešov - Neratovice 1:2 [ více ]
    22. So 21.04. 12:30 Neratovice - SK Rakovník 2:4 [ více ]
    23. Ne 29.04. 12:30 Kosmonosy - Neratovice 3:0 [ více ]
    24. So 05.05. 12:30 Neratovice - Spartak Příbram 1:0 [ více ]
    16. Út 08.05. 12:30 Nymburk - Neratovice 2:10 [ více ]
    25. Ne 13.05. 12:30 Brandýs - Neratovice 6:5 [ více ]
    26. So 19.05. 12:30 Neratovice - Čáslav 3:0 [ více ]
    27. Ne 27.05. 12:30 Mnich. Hradiště - Neratovice 1:6 [ více ]
    28. So 02.06. 12:30 Neratovice - ČLU Beroun 0:0 [ více ]
    29. Ne 10.06. 12:30 Dobříš - Neratovice 0:4 [ více ]
    30. So 16.06. 12:30 Neratovice - Kutná Hora 9:0 [ více ]
    Správce soutěže: Luděk Rublič