Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 3597
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6798
    Týden:
    54
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. So 27.08. 11:10 Říčany - Spartak Příbram 4:5 [ více ]
    4. So 03.09. 11:10 Spartak Příbram - Hořovicko 2:2 [ více ]
    1. St 07.09. 17:00 Spartak Příbram - Sedlčany 4:11 [ více ]
    5. So 10.09. 11:10 Pšovka Mělník - Spartak Příbram 0:2 [ více ]
    6. So 17.09. 11:10 Spartak Příbram - Tatran Rakovník 2:2 [ více ]
    7. So 24.09. 11:10 Kutná Hora - Spartak Příbram 4:2 [ více ]
    2. St 28.09. 16:30 Spartak Příbram - Kunice 7:2 [ více ]
    8. So 01.10. 11:10 Spartak Příbram - Nymburk 7:3 [ více ]
    9. So 08.10. 11:10 Neratovice - Spartak Příbram 8:1 [ více ]
    10. So 15.10. 11:10 Spartak Příbram - Brandýs 1:7 [ více ]
    11. So 22.10. 11:10 Lysá n.L. - Spartak Příbram 3:5 [ více ]
    12. So 29.10. 11:10 Spartak Příbram - Čelákovice 2:8 [ více ]
    13. So 05.11. 11:10 Velký Borek - Spartak Příbram 1:2 [ více ]
    14. So 12.11. 00:00 Spartak Příbram - Kosmonosy 12:0 [ více ]
    15. So 19.11. 11:10 Velim - Spartak Příbram 5:0 [ více ]
    17. So 17.03. 11:10 Kunice - Spartak Příbram 3:1 [ více ]
    18. Ne 25.03. 11:10 Spartak Příbram - Říčany 1:3 [ více ]
    19. Ne 01.04. 12:00 Hořovicko - Spartak Příbram 4:2 [ více ]
    20. Ne 08.04. 11:10 Spartak Příbram - Pšovka Mělník 5:6 [ více ]
    21. So 14.04. 11:10 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 9:2 [ více ]
    22. Ne 22.04. 11:10 Spartak Příbram - Kutná Hora 1:4 [ více ]
    16. St 25.04. 11:10 Sedlčany - Spartak Příbram 3:1 [ více ]
    23. So 28.04. 11:10 Nymburk - Spartak Příbram 7:3 [ více ]
    24. Ne 06.05. 11:10 Spartak Příbram - Neratovice 5:15 [ více ]
    25. Ne 13.05. 11:10 Brandýs - Spartak Příbram 10:2 [ více ]
    26. Ne 20.05. 11:10 Spartak Příbram - Lysá n.L. 5:1 [ více ]
    27. Ne 27.05. 11:10 Čelákovice - Spartak Příbram 12:2 [ více ]
    28. Ne 03.06. 11:10 Spartak Příbram - Velký Borek 14:3 [ více ]
    29. So 09.06. 11:10 Kosmonosy - Spartak Příbram 0:4 [ více ]
    30. Ne 17.06. 11:10 Spartak Příbram - Velim 4:6 [ více ]
    Správce soutěže: Luděk Rublič