Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 16. listopadu 2019
svátek má Otmar.
Hlavní menu
  • ID: 3230
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9697
    Týden:
    45
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 13.08. 16:30 Slatina - Blatnice 2:2 [ více ]
    3. Ne 21.08. 16:30 Újezd u Brna - Slatina 1:0 [ více ]
    4. So 27.08. 16:30 Slatina - Hustopeče 1:3 [ více ]
    5. Ne 04.09. 16:30 Svatobořice - Slatina 1:2 [ více ]
    6. So 10.09. 16:00 Slatina - Hroznová Lhota 0:2 [ více ]
    7. Ne 18.09. 16:00 Milotice - Slatina 0:0 [ více ]
    8. So 24.09. 16:00 Slatina - Kněždub 1:1 [ více ]
    9. Ne 02.10. 15:30 Kostice - Slatina 1:1 [ více ]
    10. So 08.10. 15:00 Slatina - Dubňany 2:0 [ více ]
    11. So 15.10. 15:00 Žarošice - Slatina 4:0 [ více ]
    12. So 22.10. 14:30 Slatina - Veselí 2:0 [ více ]
    13. Ne 30.10. 14:00 Starý Poddvorov - Slatina 2:1 [ více ]
    1. So 05.11. 14:00 Slatina - Křenovice 1:3 [ více ]
    15. So 12.11. 13:30 Blatnice - Slatina 2:0 [ více ]
    16. So 31.03. 15:30 Slatina - Újezd u Brna 1:1 [ více ]
    17. Ne 08.04. 15:30 Hustopeče - Slatina 1:2 [ více ]
    18. So 14.04. 16:00 Slatina - Svatobořice 2:0 [ více ]
    19. Ne 22.04. 16:00 Hroznová Lhota - Slatina 1:0 [ více ]
    20. So 28.04. 16:00 Slatina - Milotice 4:2 [ více ]
    21. Ne 06.05. 16:30 Kněždub - Slatina 1:1 [ více ]
    22. So 12.05. 16:30 Slatina - Kostice 2:0 [ více ]
    23. Ne 20.05. 16:30 Dubňany - Slatina 3:2 [ více ]
    24. So 26.05. 16:30 Slatina - Žarošice 3:2 [ více ]
    25. Ne 03.06. 16:30 Veselí - Slatina 1:1 [ více ]
    26. So 09.06. 16:30 Slatina - Starý Poddvorov 5:1 [ více ]
    14. So 16.06. 16:30 hřiště Křenovice - Slatina 1:3 [ více ]
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla