Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 2170
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3193
    Týden:
    36
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 14.08. 00:00 Benešov - Bukovina 11:1 [ více ]
    3. So 21.08. 00:00 Bukovina - Cetkovice 4:3 [ více ]
    4. So 28.08. 00:00 Doubravice B - Bukovina 2:0 [ více ]
    5. So 04.09. 00:00 Bukovina - Černá Hora B 1:3 [ více ]
    6. So 11.09. 00:00 Vilémovice B - Bukovina 6:0 [ více ]
    7. So 18.09. 00:00 Bukovina - Voděrady 1:3 [ více ]
    8. So 25.09. 00:00 Kořenec B - Bukovina 5:2 [ více ]
    1. Út 28.09. 00:00 Bukovina - Adamov 1:0 [ více ]
    9. So 02.10. 00:00 Bukovina - Lažánky 1:4 [ více ]
    10. So 09.10. 00:00 Skalice B - Bukovina 1:3 [ více ]
    11. So 16.10. 00:00 Bukovina - Jedovnice B 0:3 [ více ]
    12. So 23.10. 00:00 Lomnice - Bukovina 7:1 [ více ]
    15. Čt 28.10. 00:00 Bukovina - Svitávka 0:1 [ více ]
    13. So 30.10. 00:00 Bukovina - Úsobrno 3:2 [ více ]
    14. So 06.11. 00:00 Valchov - Bukovina 3:0 [ více ]
    16. So 12.03. 00:00 Adamov - Bukovina 5:0 [ více ]
    17. So 02.04. 00:00 Bukovina - Benešov 0:5 [ více ]
    18. So 09.04. 00:00 Cetkovice - Bukovina 2:2 [ více ]
    19. So 16.04. 00:00 Bukovina - Doubravice B 3:1 [ více ]
    20. So 23.04. 00:00 Černá Hora B - Bukovina 2:1 [ více ]
    21. So 30.04. 00:00 Bukovina - Vilémovice B 3:3 [ více ]
    22. So 07.05. 00:00 Voděrady - Bukovina 4:3 [ více ]
    23. So 14.05. 00:00 Bukovina - Kořenec B 1:1 [ více ]
    29. Čt 19.05. 00:00 Bukovina - Valchov 5:3 [ více ]
    24. So 21.05. 00:00 Lažánky - Bukovina 1:0 [ více ]
    25. So 28.05. 00:00 Bukovina - Skalice B 1:3 [ více ]
    26. So 04.06. 00:00 Jedovnice B - Bukovina 5:2 [ více ]
    27. So 11.06. 00:00 Bukovina - Lomnice 4:0 [ více ]
    28. So 18.06. 00:00 Úsobrno - Bukovina 2:5 [ více ]
    30. So 25.06. 00:00 Svitávka - Bukovina 5:5 [ více ]
    Soutěž nemá správce [ více ]