Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 14568
  • Návštěvy: 579/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4991
    Týden:
    579
    Dnes:
    155
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 21.09. 15:00 Karviná - Bohumín 6:5np [ více ]
    2. So 28.09. 17:30 Bohumín - Studénka 0:14 [ více ]
    4. So 12.10. 17:30 Bohumín - Český Těšín 7:4 [ více ]
    5. 18.10. 18:30 Frýdek-Místek B - Bohumín 3:4np [ více ]
    6. Ne 27.10. 17:00 Nový Jičín B - Bohumín 3:4pp [ více ]
    7. Po 28.10. 15:00 Bohumín - Rožnov 6:5 [ více ]
    8. So 02.11. 17:00 Orlová - Bohumín 9:5 [ více ]
    9. St 06.11. 17:00 Bohumín - Krnov 7:1 [ více ]
    10. So 09.11. 17:30 Bohumín - Karviná 4:3 [ více ]
    11. So 16.11. 17:00 Studénka - Bohumín 9:7 [ více ]
    29. Čt 21.11. 18:00 Horní Benešov - Bohumín 5:9 [ více ]
    12. So 23.11. 17:30 Bohumín - Horní Benešov 9:4 [ více ]
    13. So 30.11. 17:00 Český Těšín - Bohumín 5:8 [ více ]
    15. St 11.12. 17:00 Bohumín - Nový Jičín B [ více ]
    16. So 14.12. 17:00 Rožnov - Bohumín [ více ]
    14. St 18.12. 17:30 Bohumín - Frýdek-Místek B [ více ]
    17. So 21.12. 17:30 Bohumín - Orlová [ více ]
    18. So 28.12. 17:00 Krnov - Bohumín [ více ]
    19. So 04.01. 15:00 Karviná - Bohumín [ více ]
    20. So 11.01. 17:30 Bohumín - Studénka [ více ]
    21. St 15.01. 18:00 Horní Benešov - Bohumín [ více ]
    22. So 18.01. 17:30 Bohumín - Český Těšín [ více ]
    23. St 22.01. 18:00 Frýdek-Místek B - Bohumín [ více ]
    24. Ne 02.02. 17:00 Nový Jičín B - Bohumín [ více ]
    25. So 08.02. 17:30 Bohumín - Rožnov [ více ]
    26. St 12.02. 18:00 Orlová - Bohumín [ více ]
    27. So 15.02. 17:30 Bohumín - Krnov [ více ]
    Správce soutěže: Radek Pobořil