Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 14511
  • Návštěvy: 188/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1145
    Týden:
    188
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. Po 02.09. 16:00 Magnitogorsk - Petrohrad 1:3 [ více ]
    4. St 04.09. 16:00 Čeljabinsk - Petrohrad 3:4pp [ více ]
    6. 06.09. 16:00 Jekatěrinburg - Petrohrad 5:2 [ více ]
    10. Út 10.09. 18:30 Petrohrad - Novosibirsk 4:2 [ více ]
    13. 13.09. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 0:3 [ více ]
    15. Ne 15.09. 16:00 Petrohrad - Helsinki 3:2 [ více ]
    17. Út 17.09. 18:30 Soči - Petrohrad 0:1 [ více ]
    19. Čt 19.09. 18:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 0:2 [ více ]
    22. Ne 22.09. 16:00 Petrohrad - Podolsk 2:4 [ více ]
    23. Po 23.09. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 2:3np [ více ]
    26. Čt 26.09. 18:30 Petrohrad - Ufa 4:1 [ více ]
    28. So 28.09. 16:00 Petrohrad - Dynamo Moskva 4:1 [ více ]
    30. Po 30.09. 18:30 Dinamo Riga - Petrohrad 0:3 [ více ]
    32. St 02.10. 18:00 Kazaň - Petrohrad 2:1 [ více ]
    35. So 05.10. 16:30 Petrohrad - Čeljabinsk 1:2 [ více ]
    37. Po 07.10. 18:30 Petrohrad - Spartak Moskva 2:3pp [ více ]
    40. Čt 10.10. 18:30 Petrohrad - Jekatěrinburg 2:1pp [ více ]
    43. Ne 13.10. 16:00 Nižnij Novgorod - Petrohrad 1:4 [ více ]
    45. Út 15.10. 18:00 Omsk - Petrohrad 3:2 [ více ]
    47. Čt 17.10. 18:00 Nižněkamsk - Petrohrad 2:1 [ více ]
    50. Ne 20.10. 16:00 Petrohrad - Spartak Moskva 2:3 [ více ]
    52. Út 22.10. 18:30 Petrohrad - Nižněkamsk 2:3np [ více ]
    56. So 26.10. 16:30 Jaroslavl - Petrohrad 4:3pp [ více ]
    58. Po 28.10. 17:00 Čerepovec - Petrohrad 1:2np [ více ]
    60. St 30.10. 17:30 Podolsk - Petrohrad 2:3np [ více ]
    63. So 02.11. 15:00 Petrohrad - Jaroslavl 1:2 [ více ]
    64. Ne 03.11. 15:00 Petrohrad - Dinamo Riga 4:3np [ více ]
    67. St 13.11. 10:00 Chabarovsk - Petrohrad 1:3 [ více ]
    69. 15.11. 12:30 Kunlun - Petrohrad 2:3pp [ více ]
    71. Ne 17.11. 08:00 Vladivostok - Petrohrad 1:2pp [ více ]
    76. 22.11. 17:30 Petrohrad - Čerepovec 5:2 [ více ]
    79. Po 25.11. 17:30 Petrohrad - Kunlun [ více ]
    81. St 27.11. 17:30 Petrohrad - Soči [ více ]
    84. So 30.11. 15:30 Dinamo Riga - Petrohrad [ více ]
    86. Po 02.12. 00:00 CSKA Moskva - Petrohrad [ více ]
    88. St 04.12. 00:00 Petrohrad - Kazaň [ více ]
    92. Ne 08.12. 00:00 Dynamo Moskva - Petrohrad [ více ]
    94. Út 17.12. 00:00 Petrohrad - Čerepovec [ více ]
    96. Čt 19.12. 00:00 Petrohrad - CSKA Moskva [ více ]
    99. Ne 22.12. 00:00 Petrohrad - Magnitogorsk [ více ]
    102. St 25.12. 00:00 Nur-Sultan - Petrohrad [ více ]
    104. 27.12. 00:00 Novosibirsk - Petrohrad [ více ]
    106. Ne 29.12. 00:00 Čerepovec - Petrohrad [ více ]
    108. 03.01. 00:00 Helsinki - Petrohrad [ více ]
    110. Ne 05.01. 00:00 Dinamo Minsk - Petrohrad [ více ]
    112. Út 07.01. 00:00 Spartak Moskva - Petrohrad [ více ]
    117. Ne 12.01. 00:00 Petrohrad - Dynamo Moskva [ více ]
    119. Út 14.01. 00:00 Petrohrad - Dinamo Riga [ více ]
    121. Čt 16.01. 00:00 Petrohrad - Helsinki [ více ]
    122. Út 21.01. 00:00 CSKA Moskva - Petrohrad [ více ]
    124. Čt 23.01. 00:00 Petrohrad - Nur-Sultan [ více ]
    127. Ne 26.01. 00:00 Petrohrad - Nižnij Novgorod [ více ]
    129. Út 28.01. 00:00 Petrohrad - Dinamo Minsk [ více ]
    131. Čt 30.01. 00:00 Petrohrad - Omsk [ více ]
    135. Po 03.02. 00:00 Spartak Moskva - Petrohrad [ více ]
    136. Út 11.02. 00:00 Petrohrad - Chabarovsk [ více ]
    137. Čt 13.02. 00:00 Nižnij Novgorod - Petrohrad [ více ]
    138. So 15.02. 00:00 Ufa - Petrohrad [ více ]
    139. Po 17.02. 00:00 Petrohrad - Vladivostok [ více ]
    142. Čt 20.02. 00:00 Petrohrad - Nižnij Novgorod [ více ]
    145. Ne 23.02. 00:00 Helsinki - Petrohrad [ více ]
    147. Út 25.02. 00:00 CSKA Moskva - Petrohrad [ více ]
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček