Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. ledna 2020
svátek má Miloš.
Hlavní menu
  • ID: 14071
  • Návštěvy: 106/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1135
    Týden:
    106
    Dnes:
    27
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 10.08. 14:45 Příbor - Český Těšín 2:3 [ více ]
    3. So 17.08. 10:00 Český Těšín - TJ Petřvald 6:0 [ více ]
    4. Ne 25.08. 11:00 Orlová - Český Těšín 2:1 [ více ]
    5. So 31.08. 10:00 Český Těšín - Fryčovice 2:1 [ více ]
    6. Ne 08.09. 13:45 Inter Petrovice - Český Těšín 2:7 [ více ]
    7. So 14.09. 10:00 Český Těšín - Dobrá 7:1 [ více ]
    8. So 21.09. 10:00 Český Těšín - Staré Město 10:1 [ více ]
    9. So 28.09. 12:30 Heřmanice - Český Těšín 0:5 [ více ]
    10. So 05.10. 10:00 Český Těšín - Loko Petrovice 4:3 [ více ]
    11. Ne 13.10. 10:00 Brušperk - Český Těšín 0:1 [ více ]
    12. So 19.10. 10:00 Český Těšín - Kopřivnice 6:2 [ více ]
    13. Ne 27.10. 11:00 Bystřice - Český Těšín 2:0 [ více ]
    1. So 02.11. 10:00 Český Těšín - Horní Žukov 5:0 [ více ]
    15. So 21.03. 10:00 Český Těšín - Příbor [ více ]
    16. So 28.03. 13:00 TJ Petřvald - Český Těšín [ více ]
    17. So 04.04. 10:00 Český Těšín - Orlová [ více ]
    18. So 11.04. 00:00 Fryčovice - Český Těšín [ více ]
    19. So 18.04. 00:00 Český Těšín - Inter Petrovice [ více ]
    20. So 25.04. 00:00 Dobrá - Český Těšín [ více ]
    21. So 02.05. 00:00 Staré Město - Český Těšín [ více ]
    22. So 09.05. 00:00 Český Těšín - Heřmanice [ více ]
    23. So 16.05. 00:00 Loko Petrovice - Český Těšín [ více ]
    24. So 23.05. 00:00 Český Těšín - Brušperk [ více ]
    25. So 30.05. 00:00 Kopřivnice - Český Těšín [ více ]
    26. So 06.06. 00:00 Český Těšín - Bystřice [ více ]
    14. So 13.06. 00:00 Horní Žukov - Český Těšín [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout