Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 13855
  • Návštěvy: 2546/3
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16993
    Týden:
    2546
    Dnes:
    200
    On-line:
    3

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 04.08. 17:00 Bílovec - Oldřišov 7:1 [ více ]
    2. Ne 11.08. 17:00 Bílovec - Břidličná 3:2 [ více ]
    15. St 28.08. 17:00 Pustá Polom - Bílovec 3:3 [ více ]
    5. So 31.08. 16:30 Hlubina - Bílovec 0:4 [ více ]
    6. Ne 08.09. 16:00 Bílovec - Háj ve Slezsku 4:2 [ více ]
    7. So 14.09. 16:00 Loko Petrovice - Bílovec 1:2 [ více ]
    4. St 18.09. 17:00 Bílovec - Český Těšín 2:0 [ více ]
    8. Ne 22.09. 16:00 Bílovec - Krnov 0:1 [ více ]
    9. So 28.09. 15:30 Brušperk - Bílovec 1:3 [ více ]
    10. Ne 06.10. 15:00 Bílovec - Dolní Datyně 4:1 [ více ]
    11. Ne 13.10. 15:00 Bystřice - Bílovec 1:2 [ více ]
    12. Ne 20.10. 14:00 Bílovec - Kobeřice [ více ]
    13. So 26.10. 14:00 Fulnek - Bílovec [ více ]
    14. Ne 03.11. 14:00 Bílovec - Čeladná [ více ]
    16. Ne 10.11. 13:30 Oldřišov - Bílovec [ více ]
    30. Ne 15.03. 15:00 Bílovec - Pustá Polom [ více ]
    17. So 21.03. 15:00 Břidličná - Bílovec [ více ]
    19. So 04.04. 15:30 Český Těšín - Bílovec [ více ]
    20. Ne 12.04. 16:00 Bílovec - Hlubina [ více ]
    21. So 18.04. 16:00 Háj ve Slezsku - Bílovec [ více ]
    22. Ne 26.04. 16:30 Bílovec - Loko Petrovice [ více ]
    23. Ne 03.05. 16:30 Krnov - Bílovec [ více ]
    24. Ne 10.05. 16:30 Bílovec - Brušperk [ více ]
    25. So 16.05. 17:00 Dolní Datyně - Bílovec [ více ]
    26. Ne 24.05. 17:00 Bílovec - Bystřice [ více ]
    27. Ne 31.05. 17:00 Kobeřice - Bílovec [ více ]
    28. Ne 07.06. 17:00 Bílovec - Fulnek [ více ]
    29. So 13.06. 17:00 Čeladná - Bílovec [ více ]
    Správce soutěže: Marek Koraba