Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 13810
  • Návštěvy: 308/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18988
    Týden:
    308
    Dnes:
    49
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 11.08. 17:00 Lanškroun - Mor. Třebová 4:3np [ více ]
    2. Ne 18.08. 17:00 Lanškroun - Horní Ředice 6:1 [ více ]
    3. Ne 25.08. 17:00 H. Městec - Lanškroun 2:1np [ více ]
    4. Ne 01.09. 17:00 Lanškroun - Holice 3:5 [ více ]
    5. Ne 08.09. 17:00 R.Bělá - Lanškroun 0:7 [ více ]
    6. Ne 15.09. 16:30 Lanškroun - Třemošnice 2:1 [ více ]
    7. Ne 22.09. 16:00 Moravany - Lanškroun 3:1 [ více ]
    8. So 28.09. 15:30 Lanškroun - Pardubičky 8:1 [ více ]
    9. Ne 06.10. 13:30 Luže - Lanškroun 5:1 [ více ]
    10. Ne 13.10. 15:00 Lanškroun - Svitavy 3:1 [ více ]
    11. So 19.10. 15:00 Polička - Lanškroun 0:5 [ více ]
    12. So 26.10. 14:00 Lanškroun - Litomyšl 3:1 [ více ]
    13. Ne 03.11. 10:15 Chrudim B - Lanškroun 3:0 [ více ]
    14. Ne 10.11. 13:30 Lanškroun - Choceň 5:2 [ více ]
    15. So 16.11. 13:00 Česká Třebová - Lanškroun 0:4 [ více ]
    16. So 07.03. 00:00 Mor. Třebová - Lanškroun [ více ]
    17. So 14.03. 00:00 Horní Ředice - Lanškroun [ více ]
    18. So 21.03. 00:00 Lanškroun - H. Městec [ více ]
    19. So 28.03. 00:00 Holice - Lanškroun [ více ]
    20. So 04.04. 00:00 Lanškroun - R.Bělá [ více ]
    21. So 11.04. 00:00 Třemošnice - Lanškroun [ více ]
    22. So 18.04. 00:00 Lanškroun - Moravany [ více ]
    23. So 25.04. 00:00 Pardubičky - Lanškroun [ více ]
    24. So 02.05. 00:00 Lanškroun - Luže [ více ]
    25. So 09.05. 00:00 Svitavy - Lanškroun [ více ]
    26. So 16.05. 00:00 Lanškroun - Polička [ více ]
    27. So 23.05. 00:00 Litomyšl - Lanškroun [ více ]
    28. So 30.05. 00:00 Lanškroun - Chrudim B [ více ]
    29. So 06.06. 00:00 Choceň - Lanškroun [ více ]
    30. So 13.06. 00:00 Lanškroun - Česká Třebová [ více ]
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS