Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 13796
  • Návštěvy: 2462/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17753
    Týden:
    2462
    Dnes:
    106
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 03.08. 17:00 Hlučín - Otrokovice 0:2 [ více ]
    2. So 10.08. 17:00 Hlučín - Petřkovice 0:4 [ více ]
    3. So 17.08. 16:30 Frýdek-Místek - Hlučín 2:0 [ více ]
    4. So 24.08. 16:30 Hlučín - 1.FC Slovácko B 1:0 [ více ]
    5. 30.08. 18:00 Znojmo - Hlučín 0:0 [ více ]
    17. St 04.09. 17:00 Rosice - Hlučín 0:0 [ více ]
    6. So 07.09. 16:00 Hlučín - Uherský Brod 1:0 [ více ]
    7. Ne 15.09. 10:15 Uničov - Hlučín 0:0 [ více ]
    8. So 21.09. 15:30 Hlučín - Vrchovina 0:2 [ více ]
    9. Ne 29.09. 10:15 Blansko - Hlučín 5:1 [ více ]
    10. So 05.10. 15:00 Hlučín - Vyškov 1:3 [ více ]
    11. Ne 13.10. 10:15 Baník Ostrava B - Hlučín 0:1 [ více ]
    12. So 19.10. 14:30 Hlučín - Zlín B [ více ]
    13. So 26.10. 14:30 Dolní Benešov - Hlučín [ více ]
    14. So 02.11. 14:00 Hlučín - Velké Meziříčí [ více ]
    15. So 09.11. 14:00 Kroměříž - Hlučín [ více ]
    16. So 16.11. 13:30 Hlučín - Sigma Olomouc B [ více ]
    32. So 07.03. 14:30 Hlučín - Kroměříž [ více ]
    18. Ne 15.03. 14:30 Otrokovice - Hlučín [ více ]
    19. So 21.03. 10:15 Petřkovice - Hlučín [ více ]
    20. So 28.03. 15:00 Hlučín - Frýdek-Místek [ více ]
    21. Ne 05.04. 15:30 1.FC Slovácko B - Hlučín [ více ]
    22. So 11.04. 15:30 Hlučín - Znojmo [ více ]
    23. So 18.04. 16:00 Uherský Brod - Hlučín [ více ]
    24. So 25.04. 16:00 Hlučín - Uničov [ více ]
    25. Ne 03.05. 16:30 Vrchovina - Hlučín [ více ]
    33. St 06.05. 16:30 Sigma Olomouc B - Hlučín [ více ]
    26. So 09.05. 16:30 Hlučín - Blansko [ více ]
    27. Ne 17.05. 17:00 Vyškov - Hlučín [ více ]
    28. So 23.05. 17:00 Hlučín - Baník Ostrava B [ více ]
    34. St 27.05. 17:00 Hlučín - Rosice [ více ]
    29. Ne 31.05. 17:00 Zlín B - Hlučín [ více ]
    30. So 06.06. 17:00 Hlučín - Dolní Benešov [ více ]
    31. Ne 14.06. 17:00 Velké Meziříčí - Hlučín [ více ]
    Správce soutěže: Erik Kappel