Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 1. dubna 2020
svátek má Hugo.
Hlavní menu
  • ID: 13772
  • Návštěvy: 352/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16126
    Týden:
    352
    Dnes:
    25
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. 13.09. 17:00 Třinec - Kladno 6:2 [ více ]
    2. Ne 15.09. 16:00 Kladno - Mountfield HK 2:5 [ více ]
    3. 20.09. 17:30 Karlovy Vary - Kladno 7:4 [ více ]
    4. Ne 22.09. 16:00 Kladno - Vítkovice 2:3pp [ více ]
    5. 27.09. 17:30 Zlín - Kladno 1:2 [ více ]
    6. Ne 29.09. 16:00 Kladno - Olomouc 4:3pp [ více ]
    7. So 05.10. 15:00 Kladno - Liberec 5:3 [ více ]
    8. Ne 06.10. 18:00 Pardubice - Kladno 3:2 [ více ]
    9. 11.10. 18:00 Kladno - Plzeň 7:5 [ více ]
    12. Ne 20.10. 16:00 Mladá Boleslav - Kladno 6:3 [ více ]
    11. Út 22.10. 17:30 Kladno - Kometa Brno 2:3 [ více ]
    13. 25.10. 18:00 Kladno - Litvínov 2:3pp [ více ]
    14. Ne 27.10. 18:00 Kladno - Třinec 1:7 [ více ]
    15. Út 29.10. 18:00 Mountfield HK - Kladno 2:1pp [ více ]
    16. 01.11. 18:00 Kladno - Karlovy Vary 4:2 [ více ]
    17. Ne 03.11. 18:00 Vítkovice - Kladno 3:4pp [ více ]
    10. St 13.11. 18:30 Sparta Praha - Kladno 6:2 [ více ]
    18. 15.11. 18:00 Kladno - Zlín 1:0 [ více ]
    19. Ne 17.11. 17:00 Olomouc - Kladno 1:3 [ více ]
    20. 22.11. 18:00 Liberec - Kladno 2:1 [ více ]
    21. Ne 24.11. 16:00 Kladno - Pardubice 3:2 [ více ]
    22. Út 26.11. 17:20 Plzeň - Kladno 3:1 [ více ]
    23. 29.11. 18:00 Kladno - Sparta Praha 2:4 [ více ]
    24. Ne 01.12. 17:20 Kometa Brno - Kladno 4:1 [ více ]
    25. 06.12. 18:00 Kladno - Mladá Boleslav 3:1 [ více ]
    26. Ne 08.12. 15:30 Litvínov - Kladno 4:1 [ více ]
    27. St 18.12. 17:00 Třinec - Kladno 2:1np [ více ]
    28. 20.12. 17:30 Kladno - Mountfield HK 3:1 [ více ]
    29. Ne 22.12. 15:30 Karlovy Vary - Kladno 3:1 [ více ]
    30. Čt 26.12. 18:00 Kladno - Vítkovice 2:1 [ více ]
    31. So 28.12. 15:30 Zlín - Kladno 6:0 [ více ]
    32. Po 30.12. 18:00 Kladno - Olomouc 3:4pp [ více ]
    33. 03.01. 18:00 Kladno - Liberec 2:0 [ více ]
    34. Ne 05.01. 17:00 Pardubice - Kladno 3:4pp [ více ]
    35. 10.01. 18:00 Kladno - Plzeň 1:3 [ více ]
    36. Ne 12.01. 16:00 Sparta Praha - Kladno 4:8 [ více ]
    37. 17.01. 18:00 Kladno - Kometa Brno 5:1 [ více ]
    38. Ne 19.01. 17:20 Mladá Boleslav - Kladno 5:2 [ více ]
    39. 24.01. 18:00 Kladno - Litvínov 3:5 [ více ]
    40. Ne 26.01. 16:00 Kladno - Třinec 1:2 [ více ]
    41. Út 28.01. 18:00 Mountfield HK - Kladno 4:1 [ více ]
    42. 31.01. 18:00 Kladno - Karlovy Vary 4:5pp [ více ]
    43. Ne 02.02. 16:00 Vítkovice - Kladno 3:0 [ více ]
    44. St 12.02. 17:20 Kladno - Zlín 2:3 [ více ]
    45. 14.02. 18:00 Olomouc - Kladno 4:0 [ více ]
    46. Ne 16.02. 16:00 Liberec - Kladno 5:4 [ více ]
    47. 21.02. 18:00 Kladno - Pardubice 2:5 [ více ]
    48. Ne 23.02. 16:30 Plzeň - Kladno 8:5 [ více ]
    49. Čt 27.02. 18:00 Kladno - Sparta Praha 4:2 [ více ]
    50. Ne 01.03. 15:00 Kometa Brno - Kladno 1:2 [ více ]
    51. Út 03.03. 17:30 Kladno - Mladá Boleslav 3:2 [ více ]
    52. 06.03. 18:00 Litvínov - Kladno 6:2 [ více ]
    Správce soutěže: Jan Šejhl