Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 13452
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5884
    Týden:
    59
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 18.08. 14:30 Ústí n.O. - Třebeš 0:2 [ více ]
    3. Ne 26.08. 12:30 Ostrá - Ústí n.O. 2:3np [ více ]
    1. St 29.08. 17:15 Tempo - Ústí n.O. 10:3 [ více ]
    4. So 01.09. 14:30 Ústí n.O. - Admira Praha B 1:7 [ více ]
    5. So 08.09. 14:45 Trutnov - Ústí n.O. 7:0 [ více ]
    6. So 15.09. 14:00 Ústí n.O. - RMSK Cidlina 0:2 [ více ]
    7. Ne 23.09. 12:15 Vlašim - Ústí n.O. 6:1 [ více ]
    8. So 29.09. 13:30 Ústí n.O. - Svitavy 0:5 [ více ]
    9. Ne 07.10. 12:15 Česká Třebová - Ústí n.O. 5:0 [ více ]
    10. So 13.10. 13:00 Ústí n.O. - Viktoria Žižkov B 0:7 [ více ]
    11. So 20.10. 13:15 Benešov B - Ústí n.O. 3:0 [ více ]
    12. So 27.10. 12:00 Ústí n.O. - Meteor B 0:5 [ více ]
    13. So 03.11. 15:00 Střešovice 1911 - Ústí n.O. 7:1 [ více ]
    14. So 10.11. 12:30 Vyšehrad B - Ústí n.O. 6:0 [ více ]
    15. So 17.11. 12:15 Kolín - Ústí n.O. 10:3 [ více ]
    22. Ne 03.03. 14:45 Ústí n.O. - Vlašim 1:5 [ více ]
    16. So 09.03. 10:00 Ústí n.O. - Tempo 0:17 [ více ]
    17. Ne 17.03. 12:00 Třebeš - Ústí n.O. 1:2np [ více ]
    18. So 23.03. 12:30 Ústí n.O. - Ostrá 0:1np [ více ]
    19. So 30.03. 12:15 Admira Praha B - Ústí n.O. 2:0 [ více ]
    20. So 06.04. 14:00 Ústí n.O. - Trutnov 4:3 [ více ]
    21. So 13.04. 12:15 RMSK Cidlina - Ústí n.O. 5:0 [ více ]
    23. Ne 28.04. 17:00 Svitavy - Ústí n.O. 6:0 [ více ]
    24. So 04.05. 14:30 Ústí n.O. - Česká Třebová 4:3np [ více ]
    25. So 11.05. 16:15 Viktoria Žižkov B - Ústí n.O. 6:2 [ více ]
    26. So 18.05. 14:30 Ústí n.O. - Benešov B 4:3np [ více ]
    27. So 25.05. 12:15 Meteor B - Ústí n.O. 7:0 [ více ]
    28. So 01.06. 14:30 Ústí n.O. - Střešovice 1911 0:2 [ více ]
    29. So 08.06. 14:30 Ústí n.O. - Vyšehrad B 1:6 [ více ]
    30. So 15.06. 14:30 Ústí n.O. - Kolín 3:7 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout