Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 13450
  • Návštěvy: 173/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6842
    Týden:
    173
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 12.08. 12:15 Mostecký FK - Vyšehrad 4:0 [ více ]
    2. Ne 19.08. 12:15 Vyšehrad - Slavia Praha B 0:6 [ více ]
    3. Ne 26.08. 12:15 Sokolov - Vyšehrad 2:3 [ více ]
    4. Ne 02.09. 13:15 České Budějovice B - Vyšehrad 0:3 [ více ]
    5. Ne 09.09. 12:15 Vyšehrad - SK Kladno 1:4 [ více ]
    6. Ne 16.09. 12:15 Doubravka - Vyšehrad 1:2 [ více ]
    7. Ne 23.09. 12:15 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 2:3 [ více ]
    8. 28.09. 12:30 Petřín Plzeň - Vyšehrad 1:0np [ více ]
    9. Ne 07.10. 12:15 Vyšehrad - Benešov 2:1 [ více ]
    10. Ne 14.10. 15:45 FC Táborsko - Vyšehrad 3:0 [ více ]
    11. Ne 21.10. 12:15 Vyšehrad - Motorlet Praha 0:1 [ více ]
    12. Ne 28.10. 12:15 1.FK Příbram B - Vyšehrad 1:4 [ více ]
    13. Ne 04.11. 12:15 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 3:4np [ více ]
    14. Ne 11.11. 12:15 Písek - Vyšehrad 2:1 [ více ]
    15. Ne 18.11. 13:30 Vyšehrad - Meteor 4:3 [ více ]
    22. Ne 03.03. 14:30 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad 1:2np [ více ]
    16. Ne 10.03. 12:15 Vyšehrad - Mostecký FK 2:4 [ více ]
    17. Ne 17.03. 15:00 Slavia Praha B - Vyšehrad 9:1 [ více ]
    18. Ne 24.03. 12:15 Vyšehrad - Sokolov 1:2 [ více ]
    19. Ne 31.03. 12:15 Vyšehrad - České Budějovice B 1:2 [ více ]
    20. Ne 07.04. 12:30 SK Kladno - Vyšehrad 1:2np [ více ]
    21. Ne 14.04. 12:15 Vyšehrad - Doubravka 2:1 [ více ]
    23. Ne 28.04. 12:15 Vyšehrad - Petřín Plzeň 2:4 [ více ]
    30. St 01.05. 12:15 Meteor - Vyšehrad 4:1 [ více ]
    24. Ne 05.05. 12:30 Benešov - Vyšehrad 0:1 [ více ]
    25. Ne 12.05. 12:15 Vyšehrad - FC Táborsko 1:5 [ více ]
    26. Ne 19.05. 12:15 Motorlet Praha - Vyšehrad 3:1 [ více ]
    27. Ne 26.05. 12:15 Vyšehrad - 1.FK Příbram B 0:8 [ více ]
    28. Ne 02.06. 12:30 Viktoria Žižkov - Vyšehrad 2:7 [ více ]
    29. Ne 09.06. 12:15 Vyšehrad - Písek 2:1 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout